Першу в історії віртуальну екскурсію Чорнобилем та Прип’яттю презентують у музеї історії Києва

11 Квітня 2016 16:24

26 квітня 2016 року в Музей історії Києва/Музей истории Киева/Museum of Kyiv history відбудеться світова прем’єра Chernobyl VR Project під назвою «Місто-привид. Світова прем’єра подорожі».

Додаток Chernobyl VR Project – це перша в історії віртуальна екскурсія Чорнобилем та Прип’яттю, яка об’єднує в собі фотореалістичну подорож до серця зони відчудження та освітні переваги інтерактивного документального фільму. Творцям Chernobyl VR Project вдалося дуже точно відтворити місце катастрофи. Додаток призначений для найбільш популярних сьогодні пристроїв VR, серед яких #Oculus, #Morpheus, #HTCVive та мобільний #SamsungGearVR.

Трейлер Chernobyl VR Project можна побачити тут: https://www.youtube.com/watch?v=reIzoNE9WcE

В рамках прем’єри відбудеться відкриття спеціально підготовленого шоу-руму (демонстрації технології VR), де за допомогою спеціального обладнання в VR можна буде вирушити у інтерактивну подорож зоною відчудження. Протягом двох тижнів в центрі Києва усі охочі матимуть можливість безкоштовно познайомитись з віртуальною реальністю та переконатися у винятковості Chernobyl VR Project.

Організаторами заходу є польська компанія The Farm 51, Fundacja Otwarty Dialog, Український інститут національної пам’яті, Агенція Іміджу України та громадська організація Global Ukraine.

Прем’єра відбувається під патронатом київського міського голови Віталія Кличка.

Мета проекту: презентація в м. Києві першого у світі віртуального музею посвяченого Україні. Завдяки інтерактивній подорожі ми хочемо в безпечний та реалістичний спосіб поширити інформацію та підвищити рівень обізнаності людей про чорнобильську катастрофу 1986 року, а також матеріально допомогти постраждалим від вибуху четвертого реактору. Також цей проект має на меті започаткувати польсько-українську співпрацю в галузі VR/IT та стати основою для майбутніх спільних проектів у цій сфері. Крім того, Chernobyl VR Project може дати імпульс для швидкого розвитку технології VR в Україні.

Всіх хто прагне познайомитись з технологією #VR та #ChernobylVRProject запрошуємо з 26 квітня по 10 травня в Музей історії міста Києва (вул. Богдана Хмельницького 7).

Вхід вільний.

Джерело: prostir.museum