П’ять найкрасивіших палаців в Україні

24 Квітня 2016 13:02

Топ-5 найкрасивіших палаців в Україні, не фортець, не замків, а саме палаців.

1. Палац Потоцьких у стилі французького класицизму у Львові.

Розкішна будівля, в якій зараз розміщується Львівська галерея мистецтв, і парк навколо палацу одна з родзинок історичного Львова. Взагалі рід Потоцьких набудував чимало палаців і замків по всій Україні і в Польщі.

палаців

2. Митрополичний палац — найвизначніший шедевр архітектури Західної України — колишня резиденція митрополитів Буковини і Далмації, знаходиться в місті Чернівці.

mitropolichniy_palac__chernivci

3. Палац Тарновських у Качанівці. Качанівка — це національний заповідник історико-культурного значення, який знаходиться на мальовничому схилі біля річки Смош. Одне з найкрасивіших та найромантичніших місць Чернігівщини.

e16d8730169a02d99084d5dfa541b6fa_600x1000

4. Палац графа Кирила Розумовського у Батурині, що є частиною Національного історико-культурного заповідника “Гетьманська столиця”. Палацово-парковий ансамбль дивує своїм багатим убранством та вишуканим стилем.

baturyn_palac_razumovskogo

 

5. Маріїнський палац у Києві — церемоніальна резиденція Президента України, пам’ятка архітектури XVIII ст. в стилі бароко. Цей палац було зведено упродовж 1750-1755 років за зразком палацу, який проектував Бартоломео Растреллі для Олексія Розумовського, фаворита імператриці Єлизавети Петрівни. Під час відвідування Києва у 1744 році імператриця Єлизавета сама обрала для нього місце.

mariinskiy_palac__kiivДжерело: discoverukraine