Сховавши штрих-код, Росія і далі заробляє на українцях

4 Квітня 2016 09:53
myvin.com.ua

myvin.com.ua

Сховавши штрих-код, Росія і далі заробляє на українцях З України майже зникли товари з російським штрих-кодом, що починається на 46. Але це не означає, що українці зовсім перестали купувати продукцію країни-агресора.

Бойкотування українцями товарів і санкції уряду призвели до того, що офіційний імпорт із РФ скоротився на 90%. Майже зникли з прилавків розфасовані в Росії кава та чай – тепер їх запаковують у самій Україні. До останнього штрих-кодом 46 рясніли жуйки, снеки і шоколадні батончики. Тепер таких пропозицій – одиниці.

Перший суттєвий спад російського імпорту експерти відзначили через півроку після початку війни. Другий – після офіційного ембарго. Однак російські бізнесмени все одно знайшли спосіб, як просувати свою продукцію на нашому ринку, додає ТСН. Вони просто запаковують виготовлене і завезене з РФ – тут.

“Ви можете привезти тонну прального порошку та розфасувати його в Україні, але ви не можете привезти пачку, тому що пачка підпадає під санкції, а тонна – ні. Риба, ікра, морепродукти, чай, кава – майже всі компанії поставили своє фасувальне обладнання в Україні”, – пояснив генеральний директор асоціації постачальників торгівельних мереж Олексій Дорошенко.

Джерело: expres.ua