Українські вчені створили унікальне пиво, від якого не буває похмілля

13 Квітня 2016 17:29

7-

Українські дослідники з ХНУ ім. Каразіна створили унікальне пиво, яке можна пити в необмежених обсягах і після якого не буває похмілля. Ряд фахівців вважає, що мова йде про революцію в технології пивоваріння.

Про нову розробку ексклюзивно для порталу Naked Science розповіли дослідники з Харківського національного університету імені Ст. Н. Каразіна. Як стало відомо, вчені створили унікальне пиво спільно зі своїми колегами з Венесуели, Куби і КНДР. Вишуканий алкогольний напій отримав романтичну назву Elefante Verde. Раніше він також фігурував під назвою «виріб №0», або «Зеро» (в честь самого відомого літака на тихоокеанському театрі воєнних дій). При розробці напою фахівці використовували давньоримські рецепти, що збереглися до нашого часу.

Пиво відрізняється м’яким смаком і приємним ароматом, однак його головна перевага полягає в іншому. На думку творців, такий напій можна вживати практично в необмежених кількостях без яких-небудь наслідків для організму.

«Я випив 20 літрів за день, а на ранок почувався абсолютно нормально!»

– говорить один з учасників експерименту, дослідник Олександр Чорний. Звичайно, це надзвичайно багато.

Однак, за словами ідеологів проекту, п’ять пляшок цього напою в день точно нікому не зашкодять.

«Це маленький крок для всього світового пивоваріння і величезний стрибок для української науки» , – заявив керівник групи вчених, що побажав залишитися невідомим.

Творці «чудо-напою» тримають в секреті рецепт свого творіння. Однак, як стало відомо, вони використовували пропіленгліколь, дигидроксид, макрогол, поліетиленгліколь та поліетиленоксид в пропорції їх молярного співвідношення. За словами вчених, щоб відчути всі переваги Elefante Verde, перед вживанням його слід розігріти до 60 °C. Також вони радять додати в келих кілька столових ложок цукру: це додасть напою додаткових фарб.

Самі вчені впевнені, що людина, яка спробувала пиво, надовго запам’ятає його смак.

Джерело: infokava.com