Винайдено будильник, який не дозволить вам проспати

20 Квітня 2016 10:01

Всі прекрасно знають те почуття, коли з ранку дзвонить будильник, а в голові одна думка – поспати хоча б ще кілька хвилин. Найчастіше будильник просто вимикають і врятувати може хіба що функція повтору сигналу через деякий час. Ruggie – це будильник, який зможе не тільки розбудити будь-яку людину, але і змусити встати її з ліжка.

Цей блискучий винахід виглядає як симпатичний килимок, який виготовлений з піни з “ефектом пам’яті”, тому наступати на нього, судячи із заяв розробників, неймовірно зручно. Килимок-будильник Ruggie також оснащений яскравим світлодіодним дисплеєм, який показує час. Це особливо корисно, коли людина прокидається серед ночі, щоб сходити в туалет. Досить просто наступити на килимок і включиться підсвічування.

Простий і зручний.

Так як же Ruggie будить людей. У заданий час він починає видавати досить неприємний звук. А вимкнути його можна тільки одним способом – встати з ліжка, наступити обома ногами на килимок і постояти на ньому кілька секунд. За замовчуванням час відключення виставлено на 3 секунди, але будильник можна запрограмувати за своїм бажанням.

Джерело: navkolonas.com