Лівий берег Києва залишився без начальства

5 Травня 2016 12:06

ко

Президент своїм указом звільнив голів трьох районів: Вадима Онуфрійчука (Деснянський), Геннадія Синцова (Дарницький) і Ярослава Горбунова (Дніпровський). Вчора співробітникам Дніпровської РДА представили нового главу – Петра Онофрійчука, він родом з Вінницької області, близької і президенту, працював в Міноборони начальником головного квартуправленія, а потім в “Київміськбуді”.

Його попередник Ярослав Горбунов пояснив нам: “Я пішов за власним бажанням. У зв’язку з набранням чинності закону про держслужбу (з 1 травня), за яким заборонено суміщати депутатську діяльність і посаду голови району. Буду працювати в Київраді”.

У двох лівобережних районах нових керівників не призначили до 1 травня, і тепер, за новим законом, їх обиратимуть на конкурсі. “Поки займуся громадською діяльністю, а коли оголосять конкурс на посаду голови району – буду брати участь”, – повідомив “Сегодня” Геннадій Синцов. Причин, за якими його відставили, Синцов не називає.

Експерти ж вважають, що це старт боротьби за майбутні голоси киян на виборах. Ці посади важливо зайняти людям, близьким президенту, а не мера. “Це перша ластівка розстановки гарантом своїх людей, не за горами вибори до райрад. Для БПП важливо забезпечити голоси на виборах”, – вважає президент Інституту реформ і розвитку Києва Олександр Вовченко.

Одними з претендентів на крісла називають Світлану Козловську (очолює КП “Київводфонд”) і Сергія Костюка (екс-депутат Київради).

Джерело: Сегодня