Секрети молодості. Британські дієтологи розкрили п’ять способів уповільнити процес старіння

27 Травня 2016 09:04

Група британських дієтологів розповіла, як за допомогою корекції харчування можна уповільнити процеси старіння.

Як кажуть медики, в першу чергу справжній вік людини видає її шкіра. У прагненні завжди виглядати молодо жінки постійно женуться за новинками в області омолоджуючих кремів і процедур, не замислюючись, що секрет молодості криється у внутрішньому здоров’ї, пише The Daily Mail. Щоб забезпечити нормальне функціонування організму, в першу чергу слід правильно харчуватися, тому дієтологи пропонують звернути увагу на наступні рекомендації:

1. Відмовтеся від цукру

Крім того, що цукор негативно позначається на стані всього організму, він є головним ворогом красивої та молодої шкіри. Через підвищення рівня інсуліну в крові відбувається процес глюкурування білків через що шкіра втрачає еластичність. Таким чином з’являються зморшки і пігментні плями.


© sdnet01/Pixabay

© sdnet01/Pixabay

2. Включіть в раціон корисні жири

Корисні жирні кислоти, такі як омега-3 і омега-6, відіграють важливу роль у збереженні молодості шкіри. Вони вбудовуються в клітини епідермісу і допомагають захистити шкіру від різних пошкоджень. Більше того, жири сприяють нормальному виробленню колагену.


© cattalin/Pixabay

© cattalin/Pixabay

3. Вживайте більше антиоксидантів

Антиоксиданти необхідні людині для того, щоб очищати організм від вільних радикалів та інших шкідливих речовин. Одним з найсильніших антиоксидантів вважається вітамін С, який також допомагає зберегтиздоровий колір обличчя. Дієтологи рекомендують вживати більше фруктів і ягід, чорний шоколад і зелений чай, щоб уповільнити процес старіння.


© JerzyGorecki/Pixabay

© JerzyGorecki/Pixabay

4. Додайте в раціон більше цинку

Цинк є найважливішим мікроелементом, який бере участь у відновленні клітин і утворення колагенових волокон. Крім того, він попереджає сухість шкіри і появу зморшок. Так, експерти радять вживати більше насіння, арахісу і телячої печінки.


© forwimuwi73/Pixabay

© forwimuwi73/Pixabay

5.Вживайте білки

Білки є головним будівельним елементом всього організму, тому він відіграє важливу роль в оновленні шкірних покривів і сприяє швидкому загоєнню ран. Тому дієтологи радять щодня вживати жінкам близько одного грама білка на кілограм ваги, а чоловікам – півтора або два з половиною грами на кілограм ваги.


© Unsplash/Pixabay

© Unsplash/Pixabay
Джерело: НВ