Топ-5 місць у Києві, про які мало хто знає

28 Травня 2016 10:08

На цих вихідних Київ відзначає 1534 роки з дня свого заснування. Як завжди, з такої нагоди у столиці пройде багато різних святкових заходів, виставок, концертів та фестивалів. Природно, в ці дні в Києві не буде де яблуку впасти – жителі головного українського міста разом з туристами заполонять вулиці, парки, сквери і площі.

Ми підкажемо тобі, де в Києві відпочити на вихідних від галасливої юрби і відмінно провести День міста.

Жирафи на Володимирській

Топ-5 місць у Києві, про які мало хто знає

© greenbag.ru

Жирафів можна зустріти у дворику, на вулиці Володимирській. Архітектори та художники розташованого тут Архітектурного союзу вирішили відволіктися від споруд, які проектують, і створити щось інше. Як результат – чотири розкішні рожевих жирафа, намальовані на стіні.

Де шукати: у дворі по вул. Володимирській, 77.

Площа Сантьяго де Чилі

Топ-5 місць у Києві, про які мало хто знає

© wikipedia.org

Про те, що така існує така площа не всі кияни знають. що говорити про гостей столиці. У центрі площі – пам’ятник з символом міста Сантьяго де Чилі і з його ж гербом. Кажуть, що якщо дивитися на цей пам’ятник досить довго, здається, що герб їздить по ньому вгору-вниз.

Де шукати: Оболонь, перетин проспекту Героїв Сталінграда та вулиці Малиновського.

ЧИТАЙ ТАКОЖ:

Пелікани на Лютеранській

Топ-5 місць у Києві, про які мало хто знає

© vskafandre.blogspot.com

Хочеш побачити екзотичних тварин? Зазирни у дворики на Лютеранській та Великій Васильківській. Пелікани прижилися в столиці і перетворилися в міські фонтани.

Де шукати: Лютеранська, 710 і Б. Васильківська, 12.

Каланча біля Пущі-Водиці

Топ-5 місць у Києві, про які мало хто знає

© tv.ua

Зараз серед молоді популярно таке захоплення, як кришінг – лазіння по високих дахах міста і фотографування з них. Є альтернативний, але теж екстремальний варіант. Можна залізти на каланчу – вид з неї відкривається чудовий. Одну з них можна знайти недалеко від новозбудованої малої окружної дороги, поблизу Пущі-Водиці.

Де шукати: Новий відрізок Кільцевій, що перпендикулярний вул. Пуща-Водицький, що відходить від пл.Шевченко. За другим мостом над дорогою повернути праворуч в ліс, пройти метрів 500.

Захована Алея Закоханих, Андріївський узвіз

Топ-5 місць у Києві, про які мало хто знає

© moto.kiev.ua

Красу, затишок і самота закохані можуть знайти в центрі міста. А саме – на тихій алеї, яка сховалася між будинками Андріївського узвозу та дерев’яними сходами, що виходить на пейзажну алею. Тільки уяви: гарний вид на київські пагорби, романтичні ажурні ліхтарі і нікого в окрузі.

Де шукати: у дворі ресторану «За двома зайцями» на Андріївському узвозі, 28а.