Травень оголосили місяцем підтримки української музики

6 Травня 2016 15:02
uapost.us

uapost.us

Впродовж травня відбудеться місячник на підтримку української музики. Його метою є збільшення кількості музичних матеріалів в українському сегменті Вікіпедії та покращення уже існуючих статей про вітчизняних артистів.

 “У першу чергу ми б хотіли, аби в Українській Вікіпедії з’являлися нові матеріали про вітчизняних музикантів. Не лише про сучасних, а й про тих, що творили десять, двадцять, тридцять чи 60 років тому”, – зазначають організатори акції.

    Наразі на тематичній сторінці акції уже зазначено 170 артистів чи гуртів, які потребують висвітлення на сторінках Української Вікіпедії. Ознайомитися із цим списком та доповнити його можна за посиланням.

“Окрім того є велика кількість уже існуючих статей про музикантів, які потребують оновлення та доповнення. Ми запрошуємо долучитись до цієї акції журналістів та редакторів музичних видань, прес-служби артистів, а також усіх зацікавлених у розвитку та популяризації української музики”, – повідомляють організатори місячника.

Також вітаються матеріали про українські фестивалі, клуби та концертні майданчики, музичні ком’юніті певного періоду тощо.

Усі бажаючі долучитися до місячника також можуть запропонувати власні теми, або обговорити уже існуючі, у спеціально створеній для цього групі у Фейсбуці.

Джерело: uamodna.com