Тролейбуси змінять маршрути через ремонт бульвару Шевченка

5 Травня 2016 15:14

Тролейбуси змінять маршрути через ремонт бульвару Шевченка

У роботу тролейбусів кылькох маршрутів вносяться тимчасові зміни. У зв’язку з проведенням робіт із капітального ремонту бульвару Тараса Шевченка 5 та 7 травня 2016 року робота тролейбусів маршрутів № 5, 8, 9, 17 на ділянці від Повітрофлотського шляхопроводу до площі Льва Толстого закривається. Про це інформують у КП «Київпастранс».

Так, протягом зазначеного періоду організовується робота автобусних маршрутів, а саме:

з 9:30 до 22:00 5 травня 2016 року організовується робота автобусного маршруту № 8ТР «Повітрофлотський шляхопровід – ст. м. «Площа Льва Толстого» за такою схемою руху: просп. Перемоги – б-р Тараса Шевченка – вул. Велика Васильківська – Площа Льва Толстого – вул. Льва Толстого – вул. Володимирська – б-р Тараса Шевченка – вул. Симона Петлюри – вул. Саксаганського – просп. Перемоги – Повітрофлотський шляхопровід;

з 7:30 до 22:00 7 травня 2016 року організовується робота автобусного маршруту № 8ТР «Повітрофлотський шляхопровід – ст. м. «Площа Льва Толстого» за такою схемою: просп. Перемоги – б-р Тараса Шевченка – вул. Велика Васильківська – площа Льва Толстого – вул. Велика Васильківська – вул. Саксаганського – просп. Перемоги – Повітрофлотський шляхопровід;

з 7:30 до 22:00 7 травня 2016 року організовується робота автобусного маршруту № 114 у напрямку залізничного вокзалу «Центральний» за таким маршрутом: вул. Милославська – вул. Хрещатик – за діючою схемою руху, далі вул. Велика Васильківська – вул. Саксаганського – вул. Петлюри – залізничний вокзал «Центральний».

Протягом зазначеного періоду пасажири автобусів маршруту № 8ТР матимуть право користуватися місячним проїзними квитками, придбаними для проїзду у тролейбусі.

Нагадаємо, у четвер, 5 травня, з 10:00 до 20:00 комунальна корпорація «Київавтодор» виконуватиме роботи з влаштування асфальтобетонного покриття на бульварі Тараса Шевченка на ділянці від вулиці Симона Петлюри до площі Перемоги (парна сторона бульвару).

Джерело: Вечірній Київ