Цікаві факти про матюки

17 Травня 2016 17:57
"Сегодня"

“Сегодня”

Психологи вважають, що матюкаючись можна значно швидше відновити енергетичний балансу організму та зняти стрес.

Ненормативна лексика допомогла винайти телефон! Саме матюки свого помічника почув у слухавці Олександр Белл, після того, як помічник неправильно з’єднав якісь дроти. Таким чином, лайка була першими словами, сказаними по телефону.

Перше місце за кількістю матюків посідає англійська мова, на другому місці знаходиться голландська мова, а “почесне” третє місце займає російська мова.

Одне з найстаріших правил етикету з’явилося завдяки ненормативній лексиці. Англійський король Георг V одного разу в гніві стукнув кулаком по обідньому столу, після чого почав дико матюкатися. Коли він заспокоївся, то видав указ, за яким виделки повинні лежати на столі зубцями вниз.

Людина вживає матюки в середньому 230 000 разів за все своє життя.

У США винайшли спеціальний пристрій, який розпізнає матюки в телепрограмах і фільмах. У разі виявлення нецензурних слів, пристрій здатний відразу вимкнути звук, щоб не травмувати психіку глядача.

Рада Каунаса прийняла рішення штрафувати людей на вулицях за лайку. Щоправда, матюкатися заборонили тільки російською мовою.

Коли радянські військові радники навчали мирних північно-в’єтнамських селян поводження з зенітними установками, ті розуміли лише один спосіб звернення – «роби, як я». В’єтнамці виявилися настільки старанними учнями, що запам’ятовували все підряд. На перевірках вони слідом за словами «Так точно, товариш генерал!» посилали його до такої-то матері.

Джерело: korysne.co.ua