У Києві відбудеться «Чілдрен Кінофест»

24 Травня 2016 11:35

05

З 27 травня по 5 червня в кінотеатрі «Київська Русь» відбудеться  фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест».

У рамках міжнародного конкурсу представлено сім європейських фільмів, відібраних на міжнародних кінофорумах. Кожна з картин рекомендована до перегляду для різних вікових категорій – від 4 до 14 років.

У позаконкурсній програмі на глядачів чекає ретроспектива міні-мультфільмів від легендарної анімаційної студії Aardman та серія мультиплікації «Моя країна – Україна». Закриває фестиваль музична комедія «Фелікс», яка перемогла на «Чілдрен Кінофесті» 2015 року.

Глядачі виступають як журі фестивалю й віддають свої голоси за фільм, який їм сподобався. Картина-переможець міжнародного конкурсу обирається шляхом підрахунку глядацьких голосів і оголошується на церемонії закриття в столичному кінотеатрі «Київська Русь» 5 червня о 15:00.

Послом цьогорічного фестивалю виступає актор, кінорежисер і телеведучий Ахтем Сеїтаблаєв.

Місія фестивалю – популяризувати мистецтво кіно серед дітей різного віку і соціальних груп. Половина місць виділяється організованим групам глядачів із соціально незахищених верств населення: дітям з особливими потребами, сиротам і потерпілим від конфлікту на сході України.

Зареєструватися може кожен охочий – потрібно заповнити електронну форму на офіційному сайті фестивалю.

Подія відбувається за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, Державного агентства України з питань кіно, Goethe-Institut в Україні, Французького інституту в Україні, Посольства Швеції в Україні, Посольства Швейцарії в Україні, Посольства Королівства Норвегія в Україні, Посольства Королівства Данія в Україні, Данського кіноінституту. Організатор – компанія «Артхаус Трафік».

Джерело: Вечірній Київ