У столиці пройде Міжнародний фестиваль традиційних культур

11 Травня 2016 12:22

Мистецький Арсенал влаштує Міжнародний фестиваль традиційних культур


З 19 по 22 травня в “Мистецькому Арсеналі” триватиме Міжнародний фестиваль традиційних культур “ЕтноСвіт”. Більше 250 учасників з України та світу представлятимуть на фестивалі традиції, ремесла, народні технології, відкриватимуть таємниці створення рукотворних шедеврів. Серед гостей на цьогорічному фестивалі співаки, музики і майстри з Грузії, Естонії, Польщі, Білорусі, Литви та інших країн.

Фестиваль має на меті створити платформу для культурного обміну та інтеграції українців у світовий простір. Запрошені з усього світу майстри та гурти через народну культуру відкриють для відвідувачів фестивалю різноманітність та культурне багатство народів світу, їх особливі прояви у формах, орнаментиці, змістах. Кожен відвідувач стане безпосереднім учасником міжкультурного діалогу, що створить таку необхідну сьогодні атмосферу взаєморозуміння.

Впродовж чотирьох днів фестивалю на гостей “ЕтноСвіту” чекатимуть ярмарок традиційних ремесел, фольклорна програма, майстер-класи з традиційних танців, дитячий простір (народні ігри, забави, майстер-класи), традиційна кухня з різних куточків світу (майстер-класи, презентації, частування), простір спілкування та обміну досвідом (лекції, діалоги, презентації), презентація видань, присвячених культурі та традиціям, кіно про традиції та особливості культури різних народів і країн світу, про народних майстрів, виставки та інсталяції.

Години роботи:
19 травня – 15:00-21:00
20 травня – 11:00-21:00
21 травня – 11:00-20:00 та 21:00-06:00 – Травнева ніч у Мистецькому Арсеналі (В рамках Міжнародного дня музеїв)
22 травня – 11:00-19:00

Адреса: вул. Лаврська 12

Загальна вартість вхідного квитка – 40,00 грн.
Пільгового квитка – 20,00 грн.
Пільговий вхід дійсний для учнів (старших 12 років), студентів, пенсіонерів за наявності відповідного документу.
Безкоштовний вхід для дітей до 12 років, інвалідів 1-2 групи, військовослужбовців строкової служби, учасникам АТО, музейним працівникам, членам Спілки художників (за наявності посвідчення).

Нагадаємо, що до 14 травня у “Мистецькому Арсеналі” триватиме виставка “Проекція” французького фотохудожника українського походження Юрія Білака.

Джерело: vechirniykiev.com.ua