У світі з’явиться скляний міст, розташований на 300-метровій висоті

30 Травня 2016 17:52
В Китае построили мост со стеклянным полом над 300-метровой пропастью

Скляний міст відкриють у південно-східній китайській провінції Хунань. Споруда, яка готова на 99 відсотків, розташоване на 300-метровій висоті. Міст повинні відкрити цього літа, повідомляє портал High Snobiety.

Один з найвищих мостів у світі розташовується над каньйоном Чжанцзяцзе (Zhangjiajie). Його довжина становить 430 метрів, ширина — шість метрів.

Підлогу споруди зроблений з скляних панелей товщиною майже п’ять сантиметрів. Міст обладнаний платформою для банджі-джампінгу (стрибки з прив’язаною до тіла мотузкою), а також трьома висотними гойдалками.

Споруду було спроектовано ізраїльським архітектором Хаїмом Дотаном (Haim Dotan). Будівництво почалося в листопаді 2014 року. Міст повинні були відкрити для публіки у травні, однак з-за рясних дощів захід відклали. Передбачається, що це може відбутися в червні або липні.

У жовтні 2015 року скляний міст над прірвою в китайській провінції Хенань тріснув під ногами туристів. Це сталося після того, як один з мандрівників упустив на підлогу сталеву кухоль. В результаті інциденту ніхто не постраждав.

Джерело: infokava.com