Українці створили додаток для синхронного перекладу телефонних розмов

23 Травня 2016 16:13
Завдяки додатку Chatlas, створеного українськими розробниками, користувач може отримати синхронний голосовий переклад телефонних і живих розмов. Новинка доступна для пристроїв на базі iOS.

Фото: charivne.info, ua.korrespondent.net

Фото: charivne.info, ua.korrespondent.net

Творцями програми виступили українські розробники Олексій Дундич та Ілля Шумаков. Користувач Chatlas може зателефонувати перекладачеві, який по гучномовному зв’язку переведе зміст розмови з людиною, що знаходиться в безпосередній близькості. За допомогою конференц-зв’язку його можна підключити до телефонної розмови, яка потребує перекладу.

Наразі в Chatlas зареєстровано понад 150 перекладачів. Однак, поки що з них активні тільки 27, оскільки перед початком роботи перекладач “проходить модерацію”, підкреслює Олексій Дундич. Сервіс підтримує 6 мов (англійська, німецька, іспанська, китайська, російська та українська). У майбутньому їх кількість зросте. Крім того, окрім iOS-версії з’явиться і додаток для Android.

Завантажити Chatlas можна безкоштовно, але за переклад буде братися палата, починаючи з другої хвилини. Хвилина прямого дзвінка перекладачеві оцінюється в 0,99 євро, а конференц-зв’язок з його участю – 1,19. Зв’язок може здійснюватися як через інтернет, так і через звичайний телефонний дзвінок.

Джерело: AIN.UA, nv.ua

– See more at: http://tvoemisto.tv/news/ukraintsi_stvoryly_dodatok_dlya_synhronnogo_perekladu_telefonnyh_rozmov_78330.html#sthash.JCJcaOti.dpuf