Закривається велика мережа банкоматів

5 Травня 2016 12:58
Закривається велика мережа банкоматів

Об’єднана мережа банкоматів українських банків “АТМоСфера” припиняє своє існування. Про це йдеться в повідомленні прес-служби “Банку інвестицій і заощаджень”.

“Шановні клієнти-користувачі платіжних карток! Повідомляємо вам, що з 26 травня об’єднана мережа банкоматів “АТМоСфера” припиняє своє існування”, – йдеться в повідомленні.

Банк не уточнює причин, за якими мережа припиняє існування. Гроші можна буде зняти з карток “Банку інвестицій і заощаджень” в мережі “АТМоСфера” до 25 травня.

Нагадаємо, “АТМоСфера” – це об’єднана мережа банкоматів українських банків, створена в 2005 році. Банкомати встановлені більш ніж в 300 містах України, а кількість пристроїв в мережі становить понад 1800 шт. Учасниками мережі є 17 банків: “Креді Агріколь Банк”, “БТА Банк”, “Альфа-Банк”, “Банк “Український капітал”,”ОТП Банк”,”Південний”, “Піреус Банк МКБ”, ПравексБанк, “Платинум банк”, “ВіЕс банк”, “Ідея банк”, “Банк інвестицій та заощаджень”, “Банк Михайлівський”, “Вернум банк” “Промінвестбанк”, “ДІВІ банк”.

Джерело: gazeta.ua