10 найбільш шокуючих одружень

3 Червня 2016 12:46

1-5107Історія шлюбів нараховує не одну тисячу років. Обручка — головний символ одруження, без якого взагалі не можливо уявити шлюбну церемонію. Однак сьогодні поняття шлюбу зазнало колосальної деформації. Буває й так, що обручка взагалі не потрібна, адже її нема кому одягти.

udnm.org склав рейтинг найдивніших одружень за всю історію людства.

10 місце: весілля з собакою. Історія трапилася в 2010 році. Житель австралійського містечка Тувумба Джозеф Гуізо взяв шлюб зі своїм лабрадором Хані. За словами чоловіка, в інтимні стосунки з собакою він не вступав, а одружитися з Хані вирішив тому, що відчуває до нього сильні почуття. На весіллі були присутні друзі та родичі молодого. Близьких молодої розшукати не вдалося.

9 місце: весілля з котом. Німець за національністю Уве Мітцшерліх в 2010 році одружився на своїй хворій кішці Сесілії. За словами Уве, він прийняв таке рішення тому, що не хотів, щоб його домашня тваринка помирала незаміжньою. Під час церемонії молодий не міг втримати сліз.

8 місце: весілля зі статуєю. Через постійні невдачі у стосунках житель Тайваню вирішив одружитися на статуї богині Лотоса. Чоловік розповів, що статуя богині частенько снилася йому і завжди наполягала на шлюбі. Після церемонії молодий забрав свої другу половинку додому.

7 місце: весілля на роботі. Американка Бонні Бертон одружилася на персонажі відомої кінострічки “Зіркові війни”, роботі R2D2. Причина такого союзу: розчарування Бонні в чоловіках.

6 місце: весілля з лялькою. Все життя британця Еверарда Каніона приваблювали манекени. Можливо, саме це стало причиною того, що в свої 55 років він вирішив одружитися на ляльці Кароліні. На жаль, Кароліна не змогла принести Еверарду сімейного щастя,тому через деякий час він одружився вдруге, на своїй іншій ляльці. Сьогодні вдома у чоловіка живе 9 “коханих”.

5 місце: весілля з комп’ютером. Американський адвокат Кріс Сев’єр вирішив одружитися зі своїм персональним комп’ютером від Apple, який дуже йому подобається. За словами Кріса, з часом він почав сприймати свій комп’ютер як живу людину.

4 місце: весілля з чортовим колесом. Американка Лінда Дучарм пов’язала себе шлюбом з чортовим колесом, яке вона називає Брюсом. До слова, раніше у Лінди були довготривалі романи з літаком та потягом.

3 місце: весілля з подушкою. 28 річний японець Лі Джин-Гю довгий час був закоханий у свою подушку. Він ніколи не розлучався з нею, брав її з собою на атракціони, в парк, в кінотеатри, а в ресторанах замовляв для неї найкращу їжу. Через деякий час Лі зрозумів, що пора запропонувати “коханій” руку та серце. Подушка промовчала, а, як відомо, мовчання — знак згоди.

2 місце: весілля з Берлінською стіною. У свої 56 років Ейя-Рита Берлінер-Маєр вирішила одружитися на Берлінській стіні. Своє перше кохання жінка побачила по телевізору ще будучи дитиною. Стіна так запала їй в душу, що вона носила її фотографію біля серця і збирала гроші на поїздку в Берлін. Після декількох поїздок до Берлінської стіни жінка зрозуміла, що більше не може жити без “коханого”. Після того, як Берлінську стіну знесли, вона намагалася завести роман з Великою Китайською стіною, однак стосунки не склалися. Наразі серце Рити Маєр належить власному паркану.

1 місце: весілля з собою. Британка Грейс Гедлер після 6-ти років самотності взяла шлюб з самою собою. В кінці церемонії, на якій були присутні друзі та родичі Грейс, молода поцілувала своє відображення в дзеркалі. На думку дівчини, людська сексуальність полягає у внутрішньоособистісній гармонії.

Психологи вважають, що такі шлюби — це підсвідомий протест окремих людей проти самотності, яка панує у світі та в їхньому серці. Єдина зброя проти самотності — любов.

Джерело: gazeta.ua