“Голий” ресторан у Лондоні прийняв перших гостей

12 Червня 2016 15:33

119Відвідувачам пропонується вечеря з п’яти страв в залі з оголеними людьми.

Ресторан The Bunyadi, що дозволяє відвідувачам повечеряти повністю оголеними, прийняв своїх перших гостей напередодні публічного відкриття в Лондоні, Великобританія, повідомляє Digital Trends.

На відвідування незвичайного 42-місцевого закладу громадського харчування записалося вже більш як 46 тисяч осіб. Оскільки ресторан планує пропрацювати лише три місяці, очевидно, далеко не всім охочим випаде шанс скуштувати авторської кухні в незвичайній обстановці.

Після приїзду в The Bunyadi гостям слід роздягнутися, після чого або розміститися в зоні для оголених, або одягти халат і пройти в зал для відносно одягнених. Під час вечері клієнти можуть змінити своє рішення і стати на “шлях до чистоти”, знявши залишки одягу і перемістившись в іншу зону.

Метою творців ресторану було дати відвідувачам максимально природний досвід: “Можливість насолодитися і отримати вечір без будь-яких домішок”, – розповідає засновник проекту Себ Лайл.

“Тут не буде жодних хімікатів, штучних барвників, електрики, газу, телефону, і навіть одягу, якщо вони захочуть; ідея полягає в тому, щоб відчути справжнє звільнення”, – пояснює власник ресторану.

Оскільки в закладі заборонені смартфони, навряд чи варто очікувати великої кількості фото і відео з The Bunyadi. Але деякі знімки відвідувачів і їжі вже з’явилися в мережі.

На вибір гостям запропонують стандартну вечерю з п’яти страв або її веганську версію. Доповнити досвід відвідування “голого” ресторану і розслабитися в незвичайних умовах допоможе органічне вино.

Джерело: ua.korrespondent.net