Міні-Амстердам під Києвом

13 Червня 2016 14:10

«Мануфактура» – перший в Україні торговий комплекс у форматі аутлет-містечка, виконаний у стилі північно-європейських старовинних міст

аутлет-містечко «Мануфактура»

Вуличка аутлет-містечка «Мануфактура»

Якщо у вас є бажання відчути європейське життя, не виїжджаючи за кордон, то можна відвідати цікаве місце «Мануфактура». Це перше в Україні аутлет-містечко, що живе за сучасними стандартами і приваблює гостей як ідеальне місце для проведення вихідних.

аутлет-містечко «Мануфактура»

Аутлет-містечко «Мануфактура»

За своєю архітектурою «Мануфактура» нагадує центр старовинного Амстердаму, Цюріху чи Копенгагену. Це чудове місце для відпочинку з родиною та друзями розташоване за 27 км від центру Києва, у селі Ходосівка.

Аутлет-містечко «Мануфактура»

Аутлет-містечко «Мануфактура» з висоти

«Мануфактура» – це рай для шопоголіків. В одному місці зібрані кращі європейські бренди. В торговому центрі кожен може знайти щось для себе. Велика кількість бутиків і магазинів завжди пропонують знижки, чим і завоювали любов справжніх шопоголіків.

Аутлет-містечко «Мануфактура»

Аутлет-містечко «Мануфактура»

На території аутлет-містечка є безліч закладів: ресторани, кафе та кондитерські, боулінг-клуб, кінотеатр «Баттерфляй». Для дітей є ігровий майданчик, центр розвитку «Дитяча світлиця» та дитячий розважальний центр «Дакленд». У святкові та  вихідні дні завжди проводяться цікаві розважальні заходи, фестивалі, виставки.
Аутлет-містечко «Мануфактура»

Аутлет-містечко «Мануфактура»

Також в аутлет-містечку є готель, гіпермаркет, салон краси, фітнес-клуб, ательє. Все зроблено для повноцінного і комфортного відпочинку.

«Мануфактура» створена в стилі справжнього північно-європейського міста. Чудові вулички з типовими фасадами голандських будиночків, ліхтарі, декоративні місточки, фонтани, квіти – все це передає неповторний шарм старої доброї Європи.
Аутлет-містечко «Мануфактура»

Міні-скульптури в аутлет містечку «Мануфактура»

До аутлет-містечка є спеціальні безкоштовні маршрутні таксі від ст. м. «Либідська» через ст. м. «Видубичі».

Адреса:  Обухівське шосе, 2, с. Ходосівка.

Джерело: http://www.turystam.in.ua/14279-mini-amsterdam-pid-kievom