Представлені страви домашньої кухні, які люди з різних країн їдять, щоб швидше одужати.
Експерти порталу Business Insider з’ясували, яка національна їжа допомагає жителям різних країн справлятися з хворобою. У деяких куточках світу для одужання воліють їсти легку, таку, що швидко засвоюється шлунком, їжу, а в деяких – гостру та ситну, пише, цитуючи першоджерело, НВ.
Найефективніші страви для одужання в різних країнах світу виглядають так:
Ідліс, Індія
Ідліс – це рисові галушки, приготовані на пару. Така їжа багата білком і клітковиною. Поєднувати ідліс можна з сиром і цукром або з пряним супом расам.
Арроз Кальдо, Філіппіни
Відвар з рису і курки, приправлений цибулею, часником, імбиром і рибним соусом. Такий суп допомагає боротися з ангіною та іншими інфекційними захворюваннями.
Чорниця, Фінляндія
Чорниця насичена корисними антиоксидантами і вітамінами. У Фінляндії чорницю вважають одним з найкращих джерел відновлення сил і здоров’я.
Курячий суп з локшиною, США
Такий суп, як правило, готують з курки, овочів і яєчної локшини. Ароматний гарячий бульйон є відмінним засобом проти закладеності носа і запалень.
Окаю, Японія
Рисова каша, яку часто заправляють приправою фурікаке, цибулею, місо або маринованою сливою умебосі. Теплий гарнір стимулює апетит у людей з порушеним травленням.
Пастіна, Італія
Коли італійці хворіють, вони воліють їсти м’яку їжу. Пастіна – це бульйон з вермішеллю, у який для додаткового смаку додають оливкову олію і пармезан.
Руру, Фіджі
Руру – це тушковане в кокосовому молоці листя азіатської рослини таро. Це листя є потужним джерелом поживних речовин і діє як заспокійливий засіб.
Рибний суп з рисом, Сінгапур
Рисова каша, до якої додають шматочки риби, соєвий соус і перець. А такий компонент страви, як імбир, не лише надає аромат, але й усуває біль у горлі.
Кічарі, Пакистан
Густий суп із суміші рису і сочевиці, до якого додають різні овочі: цвітну капусту, картоплю, зелений горошок. Зверху таку кашу поливають топленим маслом.
Суп з цвітної капусти, Норвегія
Цвітна капуста багата на клітковину і бета-каротин. Суп з такої капусти готується досить легко, усуває слабкість і нормалізує роботу травної системи.
Борщ, Східна Європа
Незважаючи на те, що борщ – це основна перша страва українців, він набув широкого поширення і в сусідніх країнах. Рецептів борщу дуже багато, проте всі вони включають буряк, капусту, картоплю, цибулю і часник. Борщ багатий на антиоксиданти і вітамін С.
Часниковий мед, Угорщина
Щоб подолати хворобу, угорці подрібнюють часник і змішують його з медом. Зазвичай такий мед їдять ложкою.
Суп-локшина, Китай
Рідкий суп-локшина засвоюється шлунком швидко і дозволяє впоратися з недугою. Найчастіше до такого супу додають свинячий жир і кубики помідора.
Тости з мармітом, ПАР
Марміт – це харчовий спред, який виготовляють з дріжджового екстракту. В марміті міститься фолієва кислота і вітамін В. Тости з мармітом полегшують розлад шлунка і харчове отруєння, знімають симптоми нудоти і блювоти.
Суп з фрикадельками, Мексика
Щоб вилікувати хвороби, мексиканці готують пряний часниковий суп з фрикадельками, м’ятою та іншими запашними травами.
Самгетхан, Південна Корея
Наваристий суп з циплят, клейкого рису, женьшеню, часнику і китайських фініків. Страва дозволяє відновити сили організму.
Гарячий гострий суп, Туніс
Панацеєю від простудних захворювань у Тунісі вважають гарячий і пряний суп, який готується на основі ячменю, локшини або сочевиці. До супу також додають свіжі овочі й томатну пасту.