Нині реалізовується програма знищення українського села

13 Червня 2016 09:29

томенкПолітика уряду Гройсмана не відрізняється від політики уряду Яценюка щодо українського села. Про це заявив лідер громадянського руху “Рідна країна” Микола Томенко в ефірі Черкаського телеканалу ВІККА.

На думку Томенка, триває реалізація програм із оптимізації, а точніше – скорочення сільських шкіл, лікарень та інших закладів соціальної сфери. Практично відсутня програма відновлення чи бодай ремонту сільських доріг. А після прийняття закону про судоустрій створення окружних судів та обов’язковість інституту адвокатів зробить недоступною процедуру судочинства для простого селянина.

“Але найстрашніше те, як відбувається нині тіньова земельна реформа. Не чекаючи рішення про впровадження приватної власності на землі сільськогосподарського призначення, нинішні українські феодали та поміщики потихеньку скуповують землі через інститут оренди. Для прикладу: на Черкащині монополістами в земельних питаннях є “Наша Ряба” і “компанія” та агрогосподарства друзів губернатора, – сказав Микола Томенко. – Складається враження, що держава (в розумінні – нинішня влада) робить усе, щоб змусити селян переселятися в райцентри чи міста або прирікає їх на животіння в селах”.

Микола Томенко зауважив, що континентальна Європа показує приклад рівно протилежної політики стосовно села: держава усіляко підтримує фермера й забороняє іноземцям чи олігархам скуповувати землі.

“Отож, сподіваюся, що сьогодні фермери та сільська інтелігенція зробить усе, щоб не допустити реалізації програми знищення українського села”, – резюмував громадський діяч.

Джерело: Сайт М. Томенка