Скільки коштуватиме найдешевша міні-відпустка на вихідні для киян

24 Червня 2016 10:15

=За 4 вихідні дні на пляжі доведеться в середньому викласти 1 тис. грн. Скільки коштуватиме найдешевша міні-відпустка на вихідні, які чекають на більшість українців на День Конституції, Gazeta.ua розповіли аналітики OLX.

Міні-відпустка в Бердянську з триразовим харчуванням коштуватиме близько 1,3 тис. грн на 1 людину. У Рибаківці на березі Чорного моря за цей період треба віддати 750-950 грн, але ще доплатити за проїзд. На Херсонщині у Залізному Порту пропонують за таку відпустку заплатити щонайменше 1,2 тис. грн.

Зняти житло в Затоці на Одещині на ці дні можна за 140-160 грн на добу. Ще 300 грн обійдеться проїзд з Києва. Тут туристів заманюють екскурсіями до Вилково і прогулянками по Дунаю за 350 грн.

Трохи дорожче обійдеться маленька відпустка у Шацьких озерах. Тур туди на 4 дні становить 2350 грн. Пропонують заповнити дозвілля рибалкою, прогулянками на велосипеді, катанням на човнах і байдарках та екскурсіями до Шацького національного природного парку та замку Любарта.

Мешканцям Дніпра і Харкова пропонують сплав на байдарках по Орелі за 1,2 тис. грн. У цю суму входить триразове харчування, прокат спорядження для сплаву і приготування їжі, а також інструкторський супровід.

Довгі вихідні у Карпатах коштуватимуть щонайменше 1,5 тис. грн. За ці гроші можна придбати тур по кільком гірським населеним пунктами чи піднятися на Говерлу. Дещо дорожчий відпочинок на Закарпатті. Там ціни на святкові тури стартують від 2,1 тис. грн.

Експерти радять ощадливим туристам планувати закордонну подорож самостійно. Таким чином можна зекономити до 50% бюджету, кажуть в компанії з організації самостійних подорожей TravelYourWay.

“Попит на дорогі напрямки Західної Європи та азійських островів трохи стих. Самостійні туристи практикують польоти на лоукостерах з Кракова, Катовіце, Будапешта. Бюджетні напрямки – Польща, Угорщина, Чехія, Латвія, Литва, Греція. Авіаквиток туди із зазначених аеропортів можна придбати за 10-30 євро, якщо планувати подорож заздалегідь. На розпродажах можна придбати й автобусні квитки по Європі за 1 євро”, – каже керівник TravelYourWay Надія Патрухіна.

Бюджетні туристи частіше подорожують закордон на власному авто.

“Мандрівка на власному автомобілі до Болгарії з витратами на проживання складає 150 євро. Авіапереліт до Софії обходиться у 160 євро. Автолюбителі їздять на машині до Італії, Хорватії”, – коментує Надія Патрухіна.