ТОП-5 ефективних вправ для “білиx комірців”

10 Червня 2016 13:55
calendate.com.ua

calendate.com.ua

Відмовтеся від ліфта і частіше використовуйте драбину

Офісні співробітники нерідко скаржаться на біль в спині через постійно сидячу роботу. Як підбадьорити себе і активізувати, знає rabota.ua.

Невелика перерва в роботі використовуйте з користю для себе. Для цього досить приділити 5 хвилин і зробити кілька корисних вправ.

1. Ходьба

Вона прискорює серцевий ритм і покращує кровообіг. При цьому ходьба – найпростіша вправа, яку можна зробити в офісі, не привертаючи до себе занадто багато уваги і не витрачаючи багато часу.

Наприклад, пройдіться кілька кіл по офісу, частіше користуйтеся сходами, а при можливості і зовсім відмовтеся від ліфта. Якщо ви, звичайно, не працюєте на 32-му поверсі.

2. Піднімання на носочках

Таку вправу можна зовсім ненав’язливо зробити поруч зі своїм робочим столом. Це зміцнить ваші литкові м’язи і поліпшить рівновагу.

Поставте ноги на ширині плечей і підійміть себе на кінчики пальців. Утримуйте позу протягом секунди, потім спустіться і повторіть.

3. Розтяжка трицепса стоячи

Ця вправа зміцнить ваші м’язи на задній стороні руки. Незважаючи на те, що зазвичай його роблять з гантелями, в офісі можна використовувати, наприклад, пляшку води.

Тримайте утяжелитель обома руками за головою, зігнувши їх в ліктях і притиснувши до голови, і потім випрямити руки. Потім повільно опустіть їх назад вниз за голову і повторіть вправу.

4. Присідання зі стільцем

Ця вправа відмінно підійде, щоб потренувати м’язи ніг і сідниці, однак воно вимагає певних зусиль і може залучити трохи уваги ваших колег.

Щоб виконати вправу, встаньте перед стільцем, поставте ноги на ширині плечей. Опускайтеся, як ніби збираєтеся сісти на стілець, але тільки-но торкнетеся стільця, піднімайтеся. Повторіть вправу кілька разів.

5. Випади

Ця вправа – найменш “стримане” в цьому списку. Але якщо ваш офіс дозволяє, то завдяки йому ви зможете привести в тонус сідничні м’язи, квадріцепси (передня частина стегна), задню частину стегна і ікри.

Встаньте рівно, відведіть плечі назад, підборіддя вгору. Зробіть крок вперед і опустіться, поки коліно не виявиться під кутом 90 градусів. Вирівняти назад і повторіть на цей раз починаючи з іншої ноги.

Джерело: Сегодня