ТОП-5 подарунків, які діти пам’ятають все життя

17 Червня 2016 17:28

Кожне свято батьки ламають голову над тим, що можна подарувати дитині. Але насправді у нас всіх є подарунки, які як повітря необхідні дітям.
Щоб подарувати найдорогоцінніші подарунки дитині, вам не знадобляться гроші.

rojdenie_tretjego_rebenka.jpg (35.84 Kb)

1. Віра в сили дитини. Немає нічого важливішого для дитини, та й для кожної дорослої людини, ніж відчуття, що найближчі люди вірять у твої можливості та вміння.

2. Безумовна любов. Як можна частіше кажіть дитині, що ви її любите, навіть якщо їй вже більше 18. Слова любові мами і тата – це те, що буде гріти у важкі моменти в будь-якому віці.
3. Сімейна вечеря. Зробіть сімейні вечері традицією – вони не тільки об’єднюють всіх членів сім’ї, вони залишаються теплим спогадом про дитинство.

4. Власний час. Звичайно ж, після важкого робочого дня хочеться лягти на диван і відключитися або зайнятися своїми справами. Але часто батьки навіть уявити не можуть, як їх з роботи чекають діти! Як вони хочуть поділитися своїми враженнями про прожитий день, своєю радістю або, навпаки, хочуть вашої підтримки і обіймів. Пам’ятайте про це кожен вечір і завжди намагайтеся приділити дитині час.

5. Свобода – це найкращий подарунок, як для маленьких, так і для старших дітей. Безумовно, якісь рамки бути повинні – так світ для дітей стає більш структурованим. Але свобода вчить дітей самостійно приймати рішення, не боятися діяти і бачити уроки в своїх помилках. Важливо визначити золоту середину: не дозволяти все і не перестаратися з заборонами.

Джерело: ditey.com