Топ -5 розлучень з безглуздим поділом майна

20 Червня 2016 15:18

000Щодня в Україні розлучається до 300 пар. При цьому поділ майна при розлученні буває досить смішним і безглуздим. Про найцікавіші історії розлучень розповідає Gazeta.ua столичний юрист Олег Власенко.

“Одне з моїх найсмішніших розлучень ще триває. Молода пара розлучилася через кота породи Мейн Куйн. Кіт коштує майже як машина. Тварину подружжю подарували, але на нього йшло доволі багато грошей. Пара розлучилася. Спочатку хотіли здати тварину в притулок, але коли дізналися його ціну ніяк не можуть поділити кота. Якби справа стосувалася дитини, її б запитали з ким із батьків він хоче бути”, – розповів адвокат.

Чоловік каже найчастіше під час розлучень подружжя ділить квартири, автомобілі, дорогоцінності.

“Моє здивування було як пів року тому чоловік судився з жінкою через кавоварку. Він придбав дорогу річ, а жінка її забрала собі. З іншого боку вона віддала йому частину квартири, але чоловік вперся і виміняв назад кавоварку на половину житла”

Причини розлучень переважно через сварки, відсутність дітей, зрада.

” Рік тому чоловік вимагав у жінки повернути йому всі пристрої із секс- шопу. За п’ять років він подарував дружині кілька ящиків майна. На суд жінка так і не з’явилася”

Часто причинами розлучень також бувають свекрухи і тещі. В Одесі жінка вимагала аби після розлучення мати чоловіка рік проживала з ним в одній квартирі.

“Чоловік вимагав, аби теща ще рік жила з ним після розлучення з дружиною. Теща проживала в квартирі з подружжям і виконувала хатню роботу. Суд це рішення не задовольнив”