Цукор, фастфуд, алкоголь, кава: 4 способи позбутися від токсинів в організмі

2 Червня 2016 10:23

Цукор, фастфуд, алкоголь, кава … Щодня ми стикаємося з величезною кількістю шкідливих речовин, які потрапляють в наш організм. Як зробити організм чистішим і допомогти йому позбавитися від токсинів? Відповідає доктор Френк Ліпман.
Детокс

Про користь Детокс відомо всім. Але в проміжку між “сезонними чистками” організм відчуває неймовірні навантаження. Він щодня веде боротьбу з токсинами і вільними радикалами, які руйнують клітини, знижують імунітет і порушують травлення. Ці чотири простих поради варто зробити своєю звичкою. Так організм буде отримувати регулярну підтримку від вас і боротьба з токсинами і шкідливими речовинами стане більш ефективною, а самопочуття і зовнішній вигляд покращаться.

1. Почніть день з лимона

Відразу після пробудження випийте склянку теплої води, попередньо витиснувши туди половинку лимона. Це збагатить організм корисними електролітами начебто калію, кальцію і магнію. Всю ніч наше тіло позбавляється від токсинів, тому до ранку воно зневоднене. І в першу чергу необхідно заповнити рівень води в організмі. Печінка – наш особистий фільтр. Лимонний сік допомагає їй боротися з токсинами і покращує її роботу. Ну а вітамін С, який міститься в цьому цитрусі, захищає від вільних радикалів і зміцнює імунітет.

2. Розвивайте гнучкість

Пози йоги зі скручуваннями стимулюють травлення і запускають процес боротьби з токсинами. Йога та пілатес в цілому поліпшать обмін речовин, головним ворогом якого є сильний стрес. Розмірене і глибоке дихання розслаблює м’язи живота і діафрагми, полегшуючи роботу травної системи.

3. Не забувайте про броколі

Хронічні запальні процеси в організмі можуть призвести до проблем з серцем, діабету і навіть ракових захворювань. Включіть у свій раціон продукти, які багаті сіркою, – вона буде боротися із запаленням. При наступному поході до супермаркету зверніть увагу на цибулю, часник, броколі, капусту кале, брюссельську капусту, а також кольорову. Всі ці овочі багаті антиоксидантами, які будуть допомагати організму боротися з токсинами.

4. Пийте чай

Чай і відвар з ромашкою і розторопшею стимулюють роботу печінки, допомагаючи їй позбавлятися від токсинів. Більш того, розторопша здатна захищати клітини печінки від ушкоджень і відновлювати її. Все та ж розторопша робить стінки клітин сильніше, не дозволяючи токсинів руйнувати їх, і стримує атаку вільних радикалів. Але обережніше з чаєм, на якому є позначка “детокс”. У ньому можуть міститися ті трави, від яких у вас почнуться головні болі або підвищена збудливість.

Джерело:  zdorovia.com.ua