Українська гімнастка завоювала “бронзу” на чемпіонаті Європи

20 Червня 2016 18:39

23963483Своєрідну репетицію перед Олімпійськими іграми провела українська прима гімнастики Анна Різатдінова, завоювавши для збірної України бронзову медаль на чемпіонаті Європи, який пройшов в ізраїльському Холоні.

В Ізраілі нагороди серед дорослих розігрували лише в одному виді програми – абсолютній першості. І наша Анна Різатдінова змогла пробитися на п’єдестал, ставши на третю сходинку.

Уродженка Криму, а нині киянка набрала в багатоборстві рекордну для своєї сьогоднішньої кар’єри суму балів – 75,299. Вище українки розташувалися дві росіянки: Яна Кудрявцева (76,082) і Маргарита Мамун (75,632). Четверте місце в змаганні – у білоруски Мелітіни Станюти із сумою балів 73,715.

“Було дуже складно морально пройти поспіль чотири вправи, причому не можна було допустити помилки. Відчувала себе, якщо чесно, якимось роботом, тому що розуміла, що потрібно виходити і робити “картку” (опис вправи), тільки за такої умови можна на щось претендувати”, – розповіла Анна Різатдінова.

Анна назвала змагання своєю генеральною репетицією перед Олімпіадою, зазначивши, що вона дуже щаслива від того, що їй вдалось зібратись в таких жорстких умовах і вдало виступити.

Джерело: znaj.ua