В Україні створять реєстр вишів

29 Червня 2016 11:32

0000052629-vyshivanka-centrВ Україні з’явиться реєстр вищих навчальних закладів, який має стати складовою частиною Єдиної державної електронної бази з питань освіти. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Лілією Гриневич.

Положенням про реєстр ВНЗ визначено, що реєстр буде вестися з метою забезпечення єдиного державного обліку вищих навчальних закладів, забезпечення їх ідентифікації та класифікації для отримання статистичної інформації.

У реєстрі містяться відомості про тип та форму власності ВНЗ, перелік його засновників, місцезнаходження контактні дані, адреса веб-сайту прізвище керівника.

Також реєстр міститиме дані про ліцензії видані вишу, сертифікати про акредитацію, свідоцтва про атестацію, правила прийому до вищого навчального закладу, обсяг державного замовлення на підготовку і випуск фахівців з вищою освітою.

Інформація, що міститься в Реєстрі, є відкритою та буде оприлюднена у формі відкритих даних. Доступ до реєстру здійснюватиметься через офіційний сайт Міністерства освіти і науки.

Джерело:osvita.ua