В Україні знімають серіал за мотивами поеми Шевченка

18 Червня 2016 10:00

В Україні знімають серіал за мотивами поеми Шевченка

Телекомпанія Sisters Production приступила до зйомок 4-серійного серіалу “Катерина” за мотивами однойменної поеми Тараса Шевченка, адаптованої до сучасних реалій.

Дія відбувається в мальовничому селі Шуляки на Черкащині, де в сім’ї консервативних педагогів підростає дочка Катерина. У село на натурні зйомки історичної картини приїжджає столична знімальна група. Катя нестримно закохується в відомого актора Олексія Красильникова, і, як покажуть події, це змінює не тільки її життя, але і життя всіх, хто оточує дівчину.

Як розповів автор ідеї та сценарію Андрій Кокотюха, в серіалі поняття “москаль” з класичної поеми буде переосмислено.

“Мені не зовсім імпонує визначення поняття “москаль” в значенні “росіянин”, так як це не відповідає дійсності. За часів Тараса Шевченка “москалями” називали військовослужбовців царської армії, а “віддаті в москалі” – мало значення “забрати в солдати”. У більш широкому значенні “москаль” – це був свого роду чужа людина, який виходив за рамки певного соціального середовища. І фраза “Кохана чорнобріві, та не з москалями” означає – живіть розмірено, в своєму соціальному середовищі, не порушуючи його рамок, наприклад, як жили батьки Катерини. А сама ж Катерина не побоялася помилитися і вийти за рамки свого соціального кола, і закохатися в ту людину, до якої потягнулося її серце”, – пояснив сценарист.

Джерело:  uapost.us