Яскравим акцентом літа 2016 стане вже четвертий фестиваль «Ostrov»

4 Червня 2016 15:31
1927628_370x246_Ostrov2
Яскравим акцентом літа 2016 стане вже четвертий фестиваль «Ostrov». Організатори «Qiev Dance» та «Sunrise» обіцяють усім, хто 10–12 червня буде у Києві на Трухановому острові, музичну ейфорію!
Лайн-ап містить не лише топових артистів світового рівня, але й кращих представників української електронної музики. Така подія підходить тим, хто не уявляє літо без танців під відкритим небом та реального драйву. 48 годин розваг нон-стоп – це і є «Ostrov».
Німецький техно-дует «TALE of US», зірка детройтського техно з Канади Метью Джонсон, Dixon, Dj Koze, Barac, President Bongo – і це лише основа першої десятки зі складу музикантів, які прибудуть на «Ostrov»!
Місце проведення: Труханів острів, Київ.
Дата проведення: з 10 червня по 12 червня 2016 року.
Вартість: 400 грн (фан-зона) або 600 грн (VIP фан-зона).
Програма фестивалю «Ostrov»
Організатори оприлюднюють лайн-ап поступово, тому кожен наступний хедлайнер зіркової техно-сцени стає сюрпризом. Як, наприклад, President Bongo привезе на фестиваль live проект «President bongo & @The Emotional Carpenters». І все це відбудеться у рамках нового туру «Serengeti Shall Never Die Tour 2016».
==
В тур Стефенсен бере з собою купу музикантів та інструментів, отже шоу обіцяє бути незабутнім! Stefan Kozalla aka Dj Koze – також родзинка фестивалю, хоча й дещо з перцем. Цього року Dj Koze спробує перемогти всі форс-мажори і прибути на острів. Унікальне звучання його творів та шалена енергетика фесту стануть нагородою всім, хто підтримає цю пригоду під назвою @спроба#3 від Dj Koze 😉
Також на островитян очікує зустріч з майстром живої імпровізації, якого організатори заманювали кілька років! Це Mathew Jonson, який створює музику «тут і тепер», а не лише зводить заготовки. Метью Джонсон прославився як людина, яка зробила потужний крок у майбутнє техно. Це він є автором треку «Marionette», що зайняв чільне місце у двадцятці електронних шедеврів десятиріччя за рейтингом «Resident Advisor». Джонсон – один із найбільш очікуваних хедлайнерів фестивалю «Ostrov» у 2016 році.
Фестиваль дає можливості: драйвово перетворити душне літо у місті на вільний фестивальний простір під відкритим небом біля Дніпра; побачити музичні техно-шоу від кращих ді-джеїв з цілого світу; зануритися у світ електронної музики разом із іноземними та українськими топовими музикантами. Цього року фестиваль «Ostrov» обіцяє стати справжнім музичним святом техно, драйву, якісної музики та по-справжньому гарячих літніх емоцій!

Read more at: http://ua.igotoworld.com/ua/eventPage/1507_festival-ostrov-2016-kiev.htm