15 фільмів, які допоможуть повірити в себе

24 Липня 2016 11:27

Часом, для того щоб продовжувати йти вперед, дуже не вистачає мотивації. Сили закінчуються, хочеться плюнути на все і відпустити ситуацію.

Пропонуємо 15 фільмів для всіх, хто втомився від рутини і кому не вистачає волі і віри себе.

Жовтневе небо

Іноді не варто слухати те, що кажуть інші. Ти повинен слухати себе!

kinopoisk

Розпал холодної війни. Радянський Союз вперше запустив штучний супутник на орбіту Землі. Для Хомера, школяра, що живе в невеликому шахтарському містечку, запуск супутника став тією точкою, після якої сенс життя змінився остаточно і безповоротно. А коли є мета і ти живеш тільки нею, ніщо не може тебе зупинити.

10 кроків до успіху

Деколи в житті потрібно перебудуватися і їхати по іншій смузі.

kinopoisk

Героїня фільму — вічно сумнівається, розчарована у своєму житті молода дівчина. Герой Фрімена — відкритий, товариський, проявляє увагу і турботу до людей. І саме він змушує дівчину встати, озирнутися по сторонах, розкритися і повірити в себе. Як же часто кожному з нас не вистачає ось такого Моргана Фрімена в певні моменти життя.

Неймовірна життя Уолтера Мітті

Досить мріяти. Почни жити.

© 20th Century Fox, kinopoisk

Ця картина про пригоди офісного невдахи ніби кричить з екрану: «Не будьте такими, як усі! Не бійтеся! Міняйте світ!» Тінейджерський запал наочно продемонстрував нам 48-річний голлівудський комік зі стажем Бен Стіллер, який, по ідеї, повинен був від усього цього давно втомитися. Але не на того напали.

Персонаж

— Перепиши мене заново!

kinopoisk

Гарольд Крік — типовий податковий службовець: життя за розкладом, цифри в голові, все точно за планом. Ідеальний працівник, непростимо «глибоко» засунувший власні бажання і мрії. І все б добре, якщо б його шаблонні дії не почав коментувати голос якоїсь письменниці, яка вважає своїм обов’язком вбивати персонажа кожної написаної книги. Нічого собі завязочка, правда?

Подорож Гектора в пошуках щастя

Кожен хоче знайти щастя.

kinopoisk

У психоаналітика криза. Здавалося б, саме він повинен робити людей щасливими, але — от біда — він нещасливий сам. Він відчуває себе шарлатаном, які продають кролячі лапки. І тому вирушає на пошуки. Про те, де і з ким шукати щастя, і розповість фільм.

Лак для волосся

Приготуйтеся до чогось дуже великого.

kinopoisk

Добрий і веселий мюзикл про пухкенькою дівчині на ім’я Трейсі Тернблад. Вона мріє стати танцівницею і на власному прикладі показує, як можна подолати труднощі і стати зіркою популярного танцювального телешоу. До речі, роль матері цієї дівчини виконує Джон Траволта!

Велика риба

Найбільшою рибою в річці стає та, що не клює на приманку.

kinopoisk

Тім Бертон зняв фільм-казку, фільм-фантазію, але не для того, щоб ми подивилися, розжалобились і забули. Історія вигадника Едварда Блума — це натяк на те, що кожен бачить свою реальність по-своєму. Хтось, подивившись на нічне небо, побачить просто небо, а хтось побачить бездонний, неосяжний світ зірок і всесвітів…

Хороший рік

Почни життя наново.

kinopoisk

Після перегляду цього фільму хочеться навчитися забувати про час, насолоджуватися їжею, бачити красу. Навчитися приймати життя легше, не переживаючи за дрібниці і не горюючи про втрачене. Жити, а не існувати, відчувати, а не розуміти, бачити, а не дивитися. Хороший фільм про справжні цінності у житті.

127 годин

Важлива кожна секунда.

kinopoisk

За ці півтора години красивих картинок, підбадьорюючий музики, жартів, контрастують з шокуючими сценами, переживаєш не тільки 127 важких годин Арона, але і встигаєш задуматися про те, що саме ти робиш неправильно і що треба встигнути здійснити.

Біллі Елліот

Усередині кожного з нас є особливий талант, який чекає, щоб прорватися назовні. Фокус в тому, щоб знайти його.

kinopoisk

Чим повинен захоплюватися син шахтаря? Сумнівів немає: боксом і тільки боксом. Але у 11-річного Біллі Еліота на цей рахунок була своя думка. Він був закоханий в… балет. Жарт? Зовсім ні — найзаповітніша мрія. Варто подивитися тим, хто втомився шукати підтримку у рідних і близьких.

Легенда Багера Ванса

Усередині кожного з нас є справжній справжній розмах.

© 20th Century Fox, kinopoisk

Ветеран війни Раннулф Джуннах колись був кращим гравцем в гольф у всій Савані. Але з війни він повертається зовсім іншою людиною. Він відчуває себе втраченим і самотнім, у нього немає сил, щоб продовжити свою «зіркову кар’єру». Раптово в його житті з’являється таємничий Багер Ванс, який допомагає герою знайти віру в себе.

Води слонам!

Життя — це дивовижне шоу на світі.

kinopoisk

У Джейкоба були великі плани на життя. Він вже все продумав. Залишалося лише здати випускний іспит, і все буде добре і безтурботно. Але смерть його батьків все змінила. Будинок забрав банк. Грошей немає, як і роботи. Фільм про любов, про доброту і співчуття до близьких, про віру в свої сили і прагнення змінити життя.

Три ідіота

Наше серце — справжній боягуз. Треба дурити його.

kinopoisk

Якщо ви думаєте, що індійське кіно — це цирк, то після перегляду «Ідіотів» ви поміняєте свою думку. Два студента надходять в інженерний коледж. Один — за наполяганням батька і всупереч своїй мрії, іншого — заради заробітку. Обидва зі своїми проблемами і страхами. І тут з’являється Ранчо, який зовсім не схожий на інших студентів, який навчить не боятися бути самим собою і розповість, як важливо слідувати своїй мрії.

Це дуже кумедна історія

Якщо ти не живеш, то лише вмираєш.

kinopoisk

Крейгу 16. У нього проблеми в школі, родині, і він не ладнає з дівчатами. Все це здається Крейгу достатнім, щоб покінчити з собою. Але не вмирати ж у 16 років, тому він звертається в клініку. У підсумку фільм перетворюється на історію про те, як треба жити. Або, скоріше, про те, що треба жити! Стрибати, бігати, подорожувати, ходити в кіно, співати, слухати музику, виконувати мрії, шукати можливості, робити вибір… В загальному — жити.

Гаттака

Я не залишаю сили на зворотний шлях!

kinopoisk

У цьому фільмі закладена приголомшлива ідея. І полягає вона в тому, що неважливо, в яких умовах ти народився, яким з дитинства вважали тебе оточують. Важливо лише те, що ти сам знаєш, ким насправді є. Віра в себе і свої сили творить справжні дива.

Джерело:  dobri-porady.pp.ua