Мобільний телефон для дитини – примха чи необхідність?

31 Липня 2016 15:40

kidsmobilephones1

Ще декілька років тому такого питання не виникало зовсім, але зараз, воно є дуже актуальним. Тож, треба розібратися, чи потрібен дитині власний мобільний телефон.

Спочатку замислитеся – для кого насправді потрібен цей телефон? В першу чергу, він необхідний для батьків малюка. Адже з появою мобільного телефону у дитини, ви зможете в будь-яку хвилину зателефонувати їй та спитати де вона, і чому затримується у школі. Також ви будете знати, що і малюк зможе зателефонувати вам в разі потреби. Ще однією важливою складовою є те, що з мобільника можна звернутися у швидку допомогу чи міліцію – ви зможете завчити з дитиною ці важливі номери, щоб у випадку небезпеки малюк зміг самостійно викликати поміч.

Тепер щодо фінансового питання – покупка мобільного телефону для дитини, а потім постійне поповнення рахунку – це нова стаття витрат у сімейному бюджеті, і варто врахувати все це заздалегідь. Не виключайте можливості, що дитина може загубити мобільний телефон чи зламати, тому краще віддати перевагу нескладним та не коштовним моделям, які є більш практичним. Також варто сказати, що дорога модель телефону у дитини може послужити приманкою для злодіїв, тому все ж краще обрати простий телефон.

7272_167.jpg (40. Kb)

Ще однією позитивною якістю мобільного телефону є те, що можна контролювати місцезнаходження вашої дитини – таку корисну функцію надають мобільні оператори. Також ви можете дізнатися, як дитина витрачає гроші на рахунку, в які ігри грає, або на які веб-сторінки вона заходить.

Тож, плюси користування мобільним телефоном переважають мінуси. Сьогодні мобільний вже не примха та не розкіш, а предмет необхідності для спокою батьків. Якщо ви все ж вирішите придбати цей засіб зв’язку своєму малюку, слідкуйте за тим, щоб він не витрачав забагато часу на телефон. Все ж діти мають бігати у дворі та спілкуватися з однолітками, а не гратися в ігри на телефоні весь день.

Джерело:  ditey.com