Одружитися за одну годину – реально

6 Липня 2016 13:40

image (8)В екстрених РАЦСах укласти шлюб можна буде протягом години. Про таке нововведення заявив міністр юстиції Павло Петренко в ефірі каналу «Україна».

«Ми хочемо відмовитися від радянських правил, коли ти подаєш заяву про одруження і повинен чекати 30 днів, місяць, щоб потім тільки одружитися», – сказав він.
Поки що в планах міністерства юстиції відкрити екстрені пункти одруження в прифронтових регіонах – Донецькій й Луганській областях, які будуть призначені для  переселенців і військовослужбовців АТО. А також, такі пункти з’являться в Херсонській області, де жителі анексованого півострова зможуть одружитися протягом дня  за українськими законами. Й нарешті, нетерплячі зможуть швидко одружитися у курортних зонах.
Петренко не уточнив, в які терміни відкриються екстрені  РАЦСи.
Нагадаємо, за чинним законодавством шлюб реєструється після спливу одного місця від дня подання особами заяви про реєстрацію шлюбу. У разі вагітності нареченої, народжування нею дитини, а також якщо є безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого, шлюб реєструється у день подання відповідної заяви або у будь-який інший день за бажанням  наречених.
Джерело: umoloda.kiev.ua