Освідчуватись коханим відтепер можна на висоті пташиного польоту… у музеї

29 Липня 2016 11:44

До Національного музею історії України у Другій світовій війні щодня приходить багато охочих піднятися на оглядовий майданчик, розміщений на щиті монумента «Батьківщина-мати». Усе частіше їхня мета не обмежується лише підйомом. Нині у тренді – сюрприз для коханої – запрошення до шлюбу в незабутній спосіб.

Верхній майданчик скульптури називається «Екстрим». У цій назві не просто слова, адже підйом на нього доволі складний. Проте всі випробування зазвичай забуваються відразу, як тільки перед очима відкривається мальовничий краєвид, від якого захоплює подих.

«За роки роботи мені доводилося неодноразово чути від відвідувачів, що емоції і адреналін від підняття на скульптуру «Батьківщина-мати» є значно сильнішими, ніж коли підкорюєш Ейфелеву вежу в Парижі», – з гордістю зазначає генеральний директор музею Іван Ковальчук.

23 липня 2016 р. Юлія з Самвелом також підтвердили цю думку. Вони познайомилися півтора року тому в цілком банальних обставинах – на роботі. Потім були спільні відпустки, дозвілля, цікаві плани й світлі мрії. І ось нарешті суботнього літнього ранку закоханий Самвел запросив свою Юлію до … музею, щоб на 92-метровій висоті над дніпровськими схилами, в обіймах замріяного красеня Києва, який тут видно, як на долоні, освідчитись у коханні та запросити дівчину до шлюбу.

«Ми прокинулися о 8-й ранку. Я спочатку навіть відмовлялася кудись їхати так рано. Нічого про освідчення не знала, але таким сюрпризом надзвичайно вражена. Це – незабутній день», – переконана Юлія. Її коханий додав: «Я обрав для освідчення саме це місце, оскільки ми часто сюди приходили раніше – дивилися виставки чи експозицію. Унікальна скульптура «Батьківщина-мати» – найвища точка в Києві. Тут відкривається прекрасний панорамний вигляд на наше рідне місто, яке ми любимо і цінуємо. Підйом на 92 метри став для нас обох першим випробуванням і першою здоланою вершиною. Відтепер ми будемо вже планувати й долати інші вершини нашого спільного життя».

Поки закохані «брали» висоту, на першому оглядовому майданчику «Краєвид», розміщеному на висоті 36 метрів, на них чекали друзі. Запрошені гості помітно нервували, та напруга миттєво спала, коли відчинилися двері й до них вийшла закохана пара, яка світилася від щастя.

– Вона сказала «Так», – повідомив усім Самвел.

Присутні дали волю сльозам радості. Були також теплі вітання, щирі обійми, фото на згадку й екстремальний танець на висоті пташиного польоту під мелодію шляхетного саксофона. Незабутні враження!

Ми також щиро вітаємо Юлія й Самвела із важливою подією в їхньому житті. Зичимо, щоб їхніми супутниками завжди були лише мир, злагода та безмежне кохання. Сподіваємося, що освідчення на найвищому оглядовому майданчику скульптури «Батьківщина-мати» стане для багатьох закоханих гарною традицією.

Джерело: prostir.museum