Рада амністувала засуджених добровольців і бійців, які вчинили нетяжкі злочини

7 Липня 2016 12:56
Фото: Макс Требухов

Фото: Макс Требухов

Документ підтримали 247 нардепів

Верховна Рада амністувала засуджених добровольців і військових, які вчинили нетяжкі злочини. За відповідний законопроект № 4255 проголосували 247 народних депутатів, передає “112 Україна“.

“Звільнити від відбування покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, осіб, які захищали незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції в період її проведення, отримали статус учасника бойових дій, обвинувачених, засуджених за вчинення злочинів, які не є особливо тяжкими злочинами проти життя і здоров’я людини, але не відносяться до злочинів, передбачених частинами 2, 3 і 4 статті 408, статтею 410, частинами 2, 3 і 4 статті 411 Кримінального кодексу України”, – йдеться в другій статті законопроекту.

Відзначимо, що спочатку законопроект передбачав амністію неповнолітніх, вагітних, тяжкохворих ув’язнених, людей похилого віку засуджених за нетяжким статтями, які раніше не виходили з умовно-дострокового звільнення.