Розробники презентували кавомашину, яка друкує селфі на пінці кави

31 Липня 2016 13:00

Незвичайну технологію друку селфі-знімків прямо на поверхні порції кави капучіно запропонували відвідувачам ізраїльські hi-tech дизайнери. Про це повідомляє Mashable.

Нова кавова машина Ripple Maker інноваційної компанії Steam CC, що базується в Тель-Авіві викликала фурор в Лас-Вегасі на виставці технологій CES.

Машина дозволяє перенести будь-яке зображення прямо на поверхню свіжозвареного латте, капучіно або будь-якого іншого каву з пінкою. Причому зробити це людина може самостійно, за допомогою смартфона.

Спеціальний додаток вже доступний користувачам пристроїв на iOS, а з лютого поточного року до нього підключать користувачів Android. За словами розробників, зробити це не складніше, ніж запостити селфі в соцмережу. Перед відправкою знімка до чашки користувач зможе редагувати, масштабувати зображення.

Журналісти відзначають, що програма буде сама визначати розташовані поруч з власником смартфона ресторани та кав’ярні, де встановлена така кавоварка. Зараз ізраїльські дизайнери представили свою розробку в США, однак найближчим часом хочуть вийти з нею на світовий ринок.

Схоже, друкувати на каву можна буде не тільки самостійно зроблені знімки, але і повідомлення, поздоровлення і так далі – розробники обіцяють додати в додаток “велику бібліотеку контенту”.

Джерело: http://gazeta.ua/