Скільки в середньому коштує однокімнатна квартира в Україні – інфографіка

13 Липня 2016 15:10

dvyXhza-4zwСередня вартість однокімнатної квартири в Україні у червні склала 676 тис. грн. Про це Gazeta.ua розповіли в компанії OLX.

Найдорожчі однокімнатні квартири у Києві – понад 1 млн грн, Одесі – понад 881 тис. грн в середньому, та у Львові – 789 тис. грн. Понад 25 тис. дол. “одиничка” також коштує у Харкові, Чернівцях, Луцьку, Запоріжжі, Тернополі, Кіровограді та Черкасах.

olx
olx

“За півроку 1-кімнатні квартири на вторинному ринку в Києві подорожчали на 5,99%, в Одесі – на 3,81%, у Львові – на 2,01%, Харкові – на 1,53%. Несподівано, але у “великій п’ятірці” ціни на “одинички” знизилися лише у Дніпрі, і не набагато – на 0,87%”, – констатують аналітики.

Двокімнатні квартири найбільше подорожчали у Києві та Одесі – майже на 7%. Дешевші квадратні метри в “двушках” стали для мешканців Львова, Харкова, та Дніпра. Ціни на трикімнатні квартири традиційно стабільні в різних регіонах, окрім столиці. У Києві трикімнатні квартири подорожчали більш як на 5,5%. У січні середня ціна становила 76 тис. дол., а в червні – понад 80 тис. дол.

Джерело:  gazeta.ua