Віртуальний кінотеатр ivi.ru відчиняє двері для українських глядачів

25 Липня 2016 17:47
Сім'я перед ноутбуком

В Україні з’явився новий сервіс для перегляду улюблених фільмів у найкращій якості, абсолютно безкоштовно.

Зустрічайте один з найбільших віртуальних кінотеатрів ivi.ru, доступ до якого вже отримали мільйони прихильників кіно.

Бібліотека контенту ivi.ru, яка нараховує величезну кількість художніх та документальних картин російського та західного виробництва, а також мультфільми, телепередачі, музичні кліпи тощо, постійно поповнюється та вдосконалюється. Відео демонструється у форматах HD та Full HD на легальній підставі, оскільки було отримане в результаті плідної співпраці сервісу з відомими компаніями-правовласниками.

На сайті реалізовано багато корисних функцій та можливостей, які допоможуть швидко та без зайвих проблем вибрати картину на свій смак. Зручний фільтр дозволяє відсортувати фільми за роком випуску, жанром, країною та іншими критеріями, а усі зареєстровані користувачі мають змогу висловити свою думку з приводу того чи іншого відео, залишаючи коментарі та рецензії. Розділ “Добірки” дає можливість знайти контент на будь-яку тематику або переглянути усі роботи улюблених режисерів та акторів, а розділ “Титр” – дізнатись останні плітки та новини з життя зірок кіно.

Відеоконтент на сайті ivi.ru безкоштовний, але той, хто хоче отримати ще більше позитивних емоцій від користування сервісом, може придбати місячну підписку, яка коштує близько 75 гривень (199 російських рублів). У цьому випадку глядачі будуть насолоджуватись улюбленими фільмами без реклами, отримають доступ до найвідоміших шедеврів кіномистецтва, світових блокбастерів та прем’єрних новинок після того, як вони вийдуть на широких екранах.

Джерело: 24 канал