Які дороги та вулиці Києва капітально ремонтують

27 Липня 2016 18:27

Які дороги та вулиці Києва капітально ремонтують

У столиці тривають активні роботи із капітального ремонту вулично-дорожньої мережі, повідомляє Вечірній Київ з посиланням на  КК «Київавтодор».

Так, на вул. Вадима Гетьмана виконано фрезерування асфальтобетонного покриття на непарній стороні ділянки від Караваєвих дач до осі проїжджої частини Індустріального шляхопроводу. Наразі там встановлюють бортовий камінь на проектні відмітки від Індустріального до Шулявського шляхопроводу та нові залізобетонні плити оглядових колодязів.
Також капітальний ремонт триває на вул. Бучми, вул. Івана Миколайчука, просп. Петра Григоренка, вул. Саксаганського, вул. Стрілецькій, Південному мосту та Гаванському шляхопроводі.

Триває реконструкція просп. Перемоги. Днями на об’єкті облаштували нижні шари асфальтобетонного покриття – на ділянці від станції метро «Політехнічний інститут» до Повітрофлотського проспекту. У понеділок, 25 липня, розпочато влаштування верхнього шару покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону від з’їзду з вул. Миколи Василенка (непарна сторона) у напрямку станції метро «Шулявська».

За даними КК «Київавтодор», лише впродовж вихідних дорожники відновили асфальтобетонне покриття на площі понад 7500 кв. м.