Зранку зарплати і пенсії, а ввечері – тарифи

6 Липня 2016 14:36

0“Досить оригінально прокоментував зміст своєї управлінської доктрини прем’єр-міністр В. Гройсман. Він нарешті зрозумів, що заробітні плати і пенсії в Україні – мізерні для того, щоб платити нинішні тарифи. А тому запропонував “оновлену” державну політику від свого уряду: спочатку підвищення тарифів, а потім поетапне підвищення пенсій та зарплат”

Так у своєму блозі на “Обозреватель”  прокоментував ситуацію з масовими акціями протестів  проти підвищення тарифів у Києві та  з заявленими намірами влади  щодо шляхів їх  врегулювання  лідер Громадського руху “Рідна країна” Микола Томенко.

“Як кажуть в Україні, воно то так, та трішечки не так…

Спочатку уряду треба було почати відроджувати українську економіку, створювати робочі місця для того, щоб реально зросли зарплати і пенсії. Потім – демонополізувати енергетичний ринок для того, щоб монополісти (тобто олігархи) не визначали цінову політику в сфері житлово-комунальних послуг. Одночасно треба було провести серйозну роботу з детінізації економіки та легалізації заробітних плат, що виплачуються “в конвертах”, і ще зробити багато важливих і необхідних речей для того, щоб забезпечити європейські стандарти життя людини.

От щойно такі європейські стандарти життя людини будуть реалізовані – тоді можна виходити і на європейські тарифи.

Тому сьогоднішній початок акцій протесту проти підвищення комунальних тарифів є абсолютно зрозумілим, очевидним і очікуваним. Адже поки що політика влади популярно виглядає таким чином: багаті стають надбагатими, середній клас – бідними, а бідні – жебраками”.