13 речей, про які потрібно пам’ятати, коли життя б’є вас по голові

7 Серпня 2016 16:33
spstnpu.blogspot.com

spstnpu.blogspot.com

У кожного з нас траплялися важкі часи. І ми їх пережили. Тим не менш одні люди справляються з ними легше, ніж інші. У чому їх секрет? Професор Керол Морган вважає, що вся справа в нашому ставленні до подій.

1. Що є, то є

Відомий вислів Будди говорить: «Ваші страждання викликані вашим опором того, що є». Подумайте про це протягом хвилини. Це означає, що страждання можливі тільки тоді, коли ми відмовляємося приймати те, що відбувається. Якщо ви можете щось змінити, прийміть заходи. Але якщо зміни неможливі, то у вас є два варіанти: взяти ситуацію і відпустити негатив чи довго, завзято і пристрасно страждати.

2. Проблема стає проблемою тільки тоді, коли ви її так називаєте

Ми часто стаємо злими ворогами самих себе. Щастя дійсно залежить від точки зору. Якщо ви вважаєте щось проблемою, то ваші емоції і думки будуть наповнені негативом. Подумайте про те, які уроки ви можете витягти із ситуації, і вона раптово перестане бути проблемою.

3. Якщо ви хочете змінити речі, почніть зміни з себе

Ваш зовнішній світ є відображенням внутрішнього світу. Ви напевно знаєте людей, чиї життя сповнені хаосу і стресів. І хіба це відбувається не тому, що самі вони знаходяться в абсолютно випадковому порядку? Нам подобається думати, що змінюються обставини змінюють нас. Насправді ж це працює в зворотному напрямку: ми повинні змінити себе, щоб змінити обставини.

4. Немає поняття «невдача» — тільки можливість навчитися чогось

Ви повинні просто виключити слово «провал» зі свого лексикону. Всі великі люди терпіли невдачі знову і знову, перш ніж досягли успіху. Здається, Томас Едісон говорив так: «Я не зазнав невдачі у винаході лампочки. Я просто знайшов 99 способів, як вона не працює». Навчитеся чогось у ваших так званих ” провалів. Дізнайтеся, як зробити це краще в наступний раз.

5. Якщо ви не отримуєте бажаного, значить, щось краще вже в дорозі

Я знаю, що іноді важко в це вірити. Але це правда. Зазвичай, коли ви озираєтеся на своє життя, то розумієте, що хороші речі відбувалися після того, як щось не виходило. Можливо, робота, на яку вас не взяли, віддалила б вас від сім’ї на відміну від тієї, яку ви отримали в результаті. Просто вірте, що все відбувається саме так, як і повинно бути.

6. Цінуйте зараз

Він ніколи не настане знову. У кожній миті життя є щось цінне, не дозволяйте йому пройти повз вас. Незабаром все стане спогадом. Можливо, одного разу ви будете нудьгувати навіть за тим моментам, які зараз не здаються щасливими.

7. Відпустіть бажання

Більшість людей живе зі «пов’язаним розумом». Це означає, що вони надають великого значення своїм бажанням, і якщо не отримують задуманого, то їх емоції впадають в негатив. Замість цього спробуйте практикувати «відокремлений розум»: якщо ви щось хочете, то все одно будете щасливі незалежно від того, ви отримаєте бажане або немає. Ваші емоції в цьому стані залишаються нейтральними або позитивними.

8. Зрозумійте свої страхи і будьте вдячні їм

Страх може бути чудовим учителем. І подолання страху часто змушує вас наближатися до перемоги. Наприклад, коли я вчилася в коледжі, я боялася публічних виступів. Тому зараз мені здається кумедною, що я не тільки говорю перед групою людей щодня, будучи викладачем, але ще і навчання мистецтву публічного виступу. Для подолання страху потрібна тільки практика. Страх — це всього лише ілюзія.

9. Дозвольте собі відчувати радість

Вірите чи ні, я знаю дуже багато людей, які не дозволяють собі повеселитися. Вони навіть не знають, як бути щасливими. Деякі настільки залежні від своїх проблем і внутрішнього хаосу, що поняття не мають, хто вони без всього цього. Тому постарайтеся дозволити собі бути щасливими. Нехай це буде невеликий момент, але важливо зосередити увагу на радощах, а не на труднощі.

10. Не порівнюйте себе з іншими

Але якщо порівнюєте, то тільки з тими, кому гірше, ніж вам. Безробітний? Будьте вдячні хоча б за те, що отримуєте допомогу по безробіттю. Більшість людей світу живе в стані крайньої убогості. Не схожі на Анжеліну Джолі? Думаю, дуже мало хто схожий на неї. І ви, ймовірно, набагато привабливіше більшості. Зосередьтеся на цьому.

11. Ви не жертва

Ви є жертвою тільки ваших власних думок, слів і дій. Ніхто нічого не робить спеціально для вас або проти вас. Ви самі створюєте власний досвід. Візьміть на себе особисту відповідальність і усвідомте, що ви можете пережити труднощі. Потрібно просто почати з зміни думок і дій. Відмовтеся від менталітету жертви і станьте переможцем.

12. Все може і буде змінюватися

«І це пройде» — одне з моїх улюблених висловів. Коли ми застрягли в поганій ситуації, нам здається, що виходу немає. Здається, що нічого вже не зміниться. Але знаєте що? Зміни будуть! Ніщо не вічне, крім смерті. Так що відмовтеся від звички думати, що все залишиться назавжди. Не залишиться. Але вам доведеться застосовувати якісь дії, щоб змінити ситуацію. Вона не зможе чарівним чином змінитися сама.

13. Все можливо

Дива трапляються щодня. Це правда. Шкода, що не можна в одній статті описати всі дивовижні речі, які відбувалися з моїми знайомими, — від зцілення четвертій стадії раку до раптової зустрічі зі своєю другою половинкою. Таке відбувається постійно. Вам просто потрібно повірити, що так буває. Одного разу повіривши, ви вже зможете виграти битву.

Джерело: Lifehack