Киян та гостей міста запрошують на «Печерський Вернісаж»

17 Серпня 2016 14:28

На День Незалежності влаштують безкоштовні консультації лікарів, лотереї та виставки

24 серпня з нагоди 25-ї річниці незалежності України у центрі Києва відбудеться «Печерський Вернісаж». Проведення свята планується з 12:00 до 18:00 години, у зв’язку з чим буде перекрито вулицю Івана Мазепи від станції метро «Арсенальна» до готелю «Салют» з 6:00 до 20:00. Про це повідомляє сайт Печерської райдержадміністрації.

Серед численних заходів, які будуть проходити на «Печерському Вернісажі», киянам та гостям столиці будуть представлені виступи художніх та творчих колективів на площі, поблизу входу до станції метро «Арсенальна». Також, у програмі заходу за участю вихованців клубів за місцем проживання планується великий флеш-моб з моделювання Державного Прапора України.

Для найменших відвідувачів свята буде проходити майстер-клас «Малюємо на асфальті велику вишиванку», де малюки зможуть розкрити усі свої творчі таланти. Крім того, діти зможуть відвідати дитячі майданчики, а дорослі зможуть спробувати свої сили на спортивних майданчиках. Також, усі бажаючі зможуть прийняти участь у майстер-класах по виготовленню великої ляльки-мотанки, розміром біля двох метрів та малих мотанок на пам’ять.

На заході заплановано проведення великої кількості виставок. Так, вихованці та викладачі закладів освіти «Художній вернісаж» та вихованці музичних шкіл району представлять свої досягнення на пішохідній зоні біля будинку №3 по вулиці Івана Мазепи. Також, свої роботи виставлять вихованці клубів за місцем проживання, а студенти коледжу легкої промисловості представлять свою творчість на виставці «Вишивка handmade в етностилі».

На заході також буде проходити презентаційна фотовиставка досягнень району, на якій усі бажаючі зможуть побачити роботу комунальних служб Печерського району. Неподалік фотовиставки для мешканців району та гостей столиці буде проходити безкоштовна лотерея.

Поблизу готелю «Салют» буде проходити виставка військової техніки, а бійці Національної гвардії України продемонструють показові виступи і спортивну програму «Кросфіт». А після виступів всіх охочих будуть пригощати смачною солдатською кашею. Також, біля готелю «Салют», свої показові виступи влаштують спортсмени міжнародного класу Федерації Годзю-рю Карате України.

Всі відвідувачі «Печерського вернісажу» зможуть відвідати мобільний діагностичний центр, представлений працівниками медичних закладів району, а також пройти безкоштовне тестування на ВІЛ/СНІД та гепатит С.

Джерело: Вечірній Київ