Українка завоювала “золото” і “срібло” на Кубку світу з плавання

28 Серпня 2016 10:16

Українка Дарина Зевіна встановила світовий рекорд та виборола "золото" і "срібло" з плавання

21-річня українська пловчиня Дарина Зевіна завоювала “золото” і “срібло” в перший день етапу Кубка світу з плавання, який проходить у місті Шартре у Франції. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет на своїй сторінці в Facebook.

Дарина Зевіна у запливі на спині була найкращою на дистанції в 200 метрів і фінішувала другою на 50-метрівці.

Крім того, наша співвітчизниця показала час 1.59.35 та встановила світовий рекорд кубкових змагань.

“У перший день етапу Кубка світу з плавання у французькому Шартре Дарина Зевіна завоювала 2 медалі! У плаванні на 200 м на спині українка фінішувала першою з результатом 1: 59.35 (рекорд Кубка світу). На 50-метрівці Дарина показала час 26.43 і завоювала” срібло “. Молодчина!” – Сказано в повідомленні.

Джерело: Україна молода