Вчені склали портрет людини майбутнього

29 Серпня 2016 16:24

Вчені з Канади розповіли всьому світу, як будуть виглядати люди в майбутньому. Фахівці проявили фантазію, врахували фізичні та кліматичні зміни, щоб скласти найбільш реалістичний зовнішній вигляд людей, які будуть жити в 3015 році.

Дослідники навіть зняли міні-фільм зі своїми припущеннями, де розповіли про всі видозміни в організмі людини. За їх словами, за 1000 років зріст середньої людини збільшиться, а через глобальне потепління шкіра стане в кілька разів темнішою, а саме тіло більш тонким.

Не виключено і генетичних мутацій. Організм зможе без всяких проблем поглинати метали і навіть скло. У зв’язку з цим колір очей теж буде змінюватися, додасться ще червоний – завдяки йому людина зможе розрізнити в 100 разів більше відтінків кольору.

Генні інженери вже тривалий час працюють над змінами в зовнішності, і ось через тисячу років це стане цілком реальним. Передбачається, що зовнішні дані, а також розумові і фізичні здібності можна буде скорегувати ще в зародку. Отже виходить, що люди майбутнього самі зможуть створювати собі дітей з такими даними, які їм сподобаються, як в комп’ютерних іграх.

Джерело: Цікавості.com