Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: куди “подітися” родині

2 Серпня 2016 14:02

Відпочинок під Києвом – це прекрасна альтернатива гучному місту, з якого так і хочеться вирватися хоча б на вихідні, тим більше що причина дуже важлива – День Незалежності! В 2016 році 24 серпня випадає на середу, у більшості українців буде всього 1 вихідний, тому давайте розглянемо прості варіанти неподалік столиці. Сюди легко буде дістатися на автомобілі, велосипеді і навіть громадському транспорті. Так що збирайте речі і вирушайте на відпочинок під Києвом.

  • Відпочинок під Києвом: Берізка, Київ, околиця Троєщини

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця: Берізка, Київ, околиця Троєщини   © Depositphotos

Березовий гай в оточенні соснового лісу. Тут є лавочки, пеньки-столи, але немає спеціальних обладнаних місць для багать і мангалів. Загалом, місце, де відпочивати добре невеликою повністю підготовленою компанією, з якою ви зберетеся не на шашлики, а пограти в ігри, повалятися на травичці і просто добре провести час.

  • Відпочинок під Києвом: Блакитні озера, Монастирище, Гостомель

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця: Блакитні озера, Монастирище, Гостомель     © Depositphotos

Зона відпочинку в сосновому лісі. На берегах озер є кілька місць для пікніка, які потрібно займати рано вранці. Тут є навіси для великих компаній, розраховані на 10-20 осіб, зроблені з колод альтанки. Найкрутіше місце – неподалік греблі зі шлюзом. Для дітей обладнано невеликий дитячий майданчик. Альтанки та столи необхідно орендувати, про ціну можна дізнатися в доглядача, який живе в будинку поряд з греблею. Безкоштовні місця легко розпізнати – їх можна знайти вздовж берега.

 Відпочинок під Києвом: Партизанський бір, Пуща-Водиця

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця: Партизанський бор, Пуща-Водиця     © wikimedia.org

Пуща-Водиця – ідеальне місце для літнього відпочинку. Партизанський бір не обладнаний для великих компаній, але це не заважає йому бути популярним місцем серед місцевих і киян. Тут є пеньки і колоди, які з легкістю заміняють столи і стільці. Шукай Партизанський бір поруч з Інститутом радіаційної медицини, неподалік з вулицею Лісовою.

  • Відпочинок під Києвом: Перлина, Пуща-Водиця

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця: Перлина, Пуща-Водиця     © puschavodica.com.ua

Перлина Пущі-Водиці розташована неподалік вулиці Селянської. Це ще одна популярна необладнана зона відпочинку на березі озера Карачун. На галявинах у дубово-сосновому лісі дуже здорово влаштовувати пікніки і грати в активні ігри. Для зручності тут є пеньки і колоди для сидіння.

  • Відпочинок під Києвом: Пляж Дівички, Дівички, Переяславський район

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця: Пляж Дівички, Дівички, Переяславський район   © Depositphotos

Хороший піщаний пляж на березі безіменного ставка порадує відпочивальникыв чистою водою і мальовничими краєвидами. Тут є столики на компанії з 10-15 чоловік, сміттєві баки і туалет.

 Відпочинок під Києвом: Тростянець, Щасливе, Бориспільський район

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця: Тростянець, Щасливе, Бориспільський район   © wikimedia.org

Зона відпочинку “Тростянець” розташована в селі Щасливе поруч з Бориспільським шосе. Знайти її просто – на 23 км ти побачиш відповідний знак. Майданчик обладнаний в сосновому лісі. Тут є столики під навісами, традиційні для подібних місць пеньки і колоди, що замінюють стільці, а ось мангали доведеться взяти з собою.

  • Відпочинок під Києвом: Київське море, Вишгород

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця

Відпочинок під Києвом на День Незалежності 2016: дивовижні місця: Київське море, Вишгород © wikimedia.org

Звичайно ж, ми не могли не включити до списку Київське море. Для всіх, хто мріє про море, але так і не зміг поїхати цього літа, існують маршрутки на Вишгород. Це місце не подарує солоних хвиль, зате точно заспокоїть і принесе масу позитивних емоцій!

Джерело: travel.tochka.net