Кинути пити простіше, ніж контролювати вживання алкоголю

20 Вересня 2016 16:50
eveningkiev.com

eveningkiev.com

Людям, схильним до надмірного вживання алкоголю, значно простіше повністю кинути пити, ніж почати контролювати кількість випитого спиртного. Про це розповіли вчені з Університету Ґетеборга у Швеції.

За словами фахівців, в певний період людина звикає до стану алкогольного сп’яніння і вважає його аналогічним тверезості. У зв’язку з цим, індивід, випиваючи певну кількість алкоголю, не контролює себе і продовжує пити спиртне. Вчені відзначають, що в даному випадку значно простіше повністю відмовитися від згубної звички, ніж почати змушувати себе пити менше.

Для отримання більш точних відомостей про звикання до вживання алкоголю фахівці провели ряд досліджень, в яких взяли участь загалом 200 осіб. Всі вони раніше вживали алкогольні напої у великій кількості. Половині з них запропонували спробувати відмовитися від алкоголю повністю. Решта повинні були просто почати стежити за кількістю випитого. У підсумку виявилося, що представники першої групи впоралися з поставленою задачею значно швидше і продуктивніше.

Джерело: Цікавості.com