Скільки в Україні депутатів-безхатченків

8 Вересня 2016 12:06
Фото: Макс Требухов

Фото: Макс Требухов

Верховна Рада оприлюднила новий список народних депутатів, яким з державного бюджету відшкодовуються гроші за оренду житла.

Загалом таких у серпні назбиралося аж 170. У липні таких було на двоє менше. Усі вони не київські. Тож, аби закони було комфортно писати, їм з кишень платників податків компенсують витрати на готельні номери чи оренду квартир.

Не має власного житла у столиці і спікер Андрій Парубій. Він у цьому переліку під номером 117.

Похвалитись київською нерухомістю не можуть і деякі голови фракцій. Керівник фракції “Самопоміч” – Олег Березюк у переліку під номером 13. Максим Бурбак – очільник “Народного фронту” у парламенті – тут 19.

У переліку з два десятки депутатів, задекларовані доходи яких за минулий рік перевищили мільйон гривень. Попри солідні статки, від передбаченої компенсації не відмовляються. Тут і брати Добкіни, яких, до речі, в Раді практично ніколи не буває. І Антон Кіссе. А ще в списку одіозний екс-регіонал – Олександр Вілкул, власник телеканалу News One Євген Мураєв, Сергій Каплін, Олена Кошелєва.

В середньому нардеп отримує 13-15 тисяч гривень компенсації щомісяця. А за рік державі такі безхатченки обходиться у понад 30 мільйонів гривень.

Джерело: 24 Канал