У Києві популяризують “гру мільйонів”

29 Вересня 2016 10:27

Фотовиставка «Підтримую український футбол», організаторами якої виступили ТМ Parimatch та Федерація футболу України, а інформаційним партнером – Укрінформ, відкрилася у середу, 28 вересня, у приміщенні інформаційного агентства.

За словами організаторів, головне завдання заходу – популяризація “гри мільйонів” та спорту взагалі через свіжі креативні аматорські фото.

Александр Гливинский (в центре)

“На наш конкурс футбольних фотографів, який триватиме близько місяця, вже надійшло понад 100 робіт від аматорів, представників різних професій. Людей об’єднує те, що всі вони дуже люблять футболі. Зазначу, що ТМ Parimatch як соціально-відповідальна компанія,  незважаючи на проблеми, що існують сьогодні, у своїх соціальних проектах завжди поряд з державою. Саме таким проектом і є наш конкурс, в якому, до речі, активну участь бере патріотично налаштована молодь. Упевнений, що і виставка, і сам конкурс сприятимуть популяризації українського футболу”, – зазначив під час прес-конференції представник TM Parimatch Вадим Місюра.

Вадим Мисюра
Вадим Місюра

Генеральний директор Укрінформу Олександр Харченко наголосив, що українській збірній сьогодні особливо потрібна підтримка вболівальників.

“У нас в Україні сьогодні багато бід. Треба і з корупцією боротися, і з бездоріжжям, і економіку виводити з тіні… Так само треба й український футбол вивести в європейські та світові лідери. Якби ми, скажімо, грали на рівні Італії, Німеччини, Іспанії, – підтримувати такі збірні було б справою нехитрою. Сьогодні ті часи, коли нашій національній команді конче потрібна креативна, цікава підтримка уболівальників і всіх небайдужих людей. Тому ми вітаємо добру ініціативу торгової марки Parimatch, національної збірної, спрямовану на те, щоб вселити українським футболістам віру в те, що вони здатні успішно грати з кращими збірними світу та Європи… Сподіваємося, що і в нашому конкурсі народяться знімки, які допоможуть нашому футболу потужно рухатися вперед”, – сказав Харченко.

Александр Харченко
Олександр Харченко

Прес-секретар національної футбольної збірної України Олександр Гливинський запевнив, що на завершальному етапі конкурсу авторів десяти кращих світлин виберуть “зірки” нашої національної команди.

Александр Гливинский
Олександр Гливинський

Вадим Місюра поінформував, що нагородження кращих футбольних фотографів відбудеться у жовтні у приміщенні Укрінформу. Планується участь представників ФФУ, а також когось із гравців національної збірної, які вручать лауреатам іменні м’ячі, футболки тощо.

Джерело: Укрінформ