Український військовий пілот став кращим на міжнародному авіашоу

6 Вересня 2016 09:59

Після двох днів виступів українського льотчика визнали найкращим серед пілотажників.

фото: wallpapersja.com

фото: wallpapersja.com

Українського військового льотчика полковника Олександра Оксанченка визнали кращим у виконанні фігур вищого пілотажу на винищувачі Су-27 під час найбільшого авіашоу SIAF-2016 в чеському місті Градець-Кралове. Про це повідомляє Міністерство оборони України на своїй сторінці у Facebook.

«Ми з моїм дублером та резервним пілотом підготували програму в чотирьох варіантах, в залежності від погодних умов. Протягом 14-15 хвилин в повітрі виконую низку фігур вищого пілотажу. На завершення виступу я імітую захід на посадку з шасі, наближаюсь до землі, а потім стрімко здіймаюсь в повітря знову та виконую «бочку», — розповів полковник Олександр Оксанченко.

Також український винищувач Су-27 виступив в парі з чеським Міг-15. Їхній спільний політ викликав шквал аплодисментів глядачів шоу. На статичному показі всі охочі змогли зблизька роздивитись ще один винищувач Су-27УБ та військово-транспортний літак Ан-26. Після двох днів яскравих виступів українського льотчика було визнано найкращим серед пілотажників.

Після повернення в Україну полковник Олександр Оксанченко та його команда готуватимуться до дебютного виступу на міжнародному авіашоу на Мальті.

Джерело: http://tvoemisto.tv/news/ukrainskyy_viyskovyy_pilot_stav_krashchym_na_mizhnarodnomu_aviashou_video_80574.html#sthash.YAliLQNC.dpuf