В столиці пройде Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців

9 Вересня 2016 11:49
Киян запрошують подивитися на міжнародні змагання бодігардів

З 17 до 21 вересня в столиці триватиме Чемпіонат світу з багатоборства тілоохоронців «Бодігард – 2016». Як повідомляє Управління державної охорони України, у змаганнях візьмуть участь професійні тілоохоронці з 9 країн.

Зокрема, з Білорусі, Грузії, Молдови, Болгарії, Румунії, Польщі, США, Азербайджану. Україну на міжнародному турнірі представлятимуть команди професіоналів зі спеціальних служб та правоохоронних органів, зокрема – Управління державної охорони України, Національної поліції України, Державної пенітенціарної служби, Міністерства оборони України. У повсякденному житті учасники турніру забезпечують безпеку вищих посадових осіб держави, політиків та інших відомих і поважних осіб.

У програмі Чемпіонату: тактика і техніка пішого супроводу з виконанням прийомів фізичного захисту, демонстрація прийомів рукопашного бою, стрілецькі вправи, подолання смуги перешкод на автомобілі, пошук вибухових пристроїв у автомобілі, надання першої медичної допомоги та евакуація охороняємої особи. Основна мета турніру бодігардів – підвищення професійного рівня підготовки, обмін досвідом, зміцнення взаєморозуміння і співробітництва.

Організаторами турніру виступають: Управління державної охорони України, Міністерство молоді та спорту України, Фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» України, Міжнародна федерація тілоохоронців, Департамент поліції охорони.

Урочиста церемонія відкриття Чемпіонату світу з багатоборства тілоохоронців відбудеться 17 вересня о 15:00 на території Хрещатого парку поруч з Аркою Дружби народів. У програмі передбачено показові виступи із захисту охороняємої особи під час відвідання масових заходів, виступи майстрів бойових мистецтв, показові виступи спецпідрозділу «Булат» Управління державної охорони України.

Джерело: http://vechirniykiev.com.ua/news/kyyan-zaproshuyut-podyvytysya-na-mizhnarodni-zmahannya-bodihardiv